Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kialakulhat homoszexualitás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat homoszexualitás egy fiúban amiatt, hogy az anyja pucéran mászkál a lakásban mindig?

Figyelt kérdés
Akik melegek lettek fiúk, valamit nem vettek észre, hogy mi miatt lett úgy, ahogy?

2016. jún. 11. 09:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, ha dögös az anyám, akkor talán felállna de hogy ezért meleg legyek.. Amúgy a melegek nagy része melegnek születik alapból nem?? Persze tudom, hogy vannak tényezők, amik ezt okozhatják..
2016. jún. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Elég sok kultúrában nem hordanak/hordtak az emberek ruhát vagy tényleg csak nagyon minimálisat. Akkor ott minden fiú homoszexuális lenne?
2016. jún. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem mászkálok pucéran a lakásba, de simán átöltözöm a 18 éves fiam előtt,és nálunk ez természetes , kicsi korától fogva így van.Nem tekint rám nőként és ez a természetes ez a normális .

Nem ez határozta meg milyen lesz az ő szexualitása.

Heteró , van b,nője .

2016. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem vagyok meleg, és az anyám nem így mászkált
2016. jún. 11. 10:35
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Meleg vagyok és anyám nem mászkált előttem soha meztelenül.

Viszont én 12 évesen felvettem az ő fekete csipkemelltartóját...

Már akkor tudtam hogy meleg vagyok.

Mindig a fiúktól állt fel.

2016. jún. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Akkor az őskorban, a mai Afrika jelentős részén vagy az összes más ősi/törzsi/primitív társadalomban minden férfi meleg lenne.


Ebbe nem gondoltál bele, mielőtt feltetted a kérdést?

2016. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én elég szabad szellemű családban nőttem fel. Édesanyám és édesapám is elég sokat mászkált meztelenül. Így kicsit több mint 30 év után kijelenthetem, teljesen heteroszexuális vagyok. Szóval véleményem szerint nem ezzel függ össze a dolog.
2016. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem hinném és a logikát sem értem.-
2016. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Én értem a logikát. Én hetero vagyok, de érzetem, amikor anyám nem figyelt arra, hogy rendesen fellegyen öltözve, hogy ez zavar. Normálisan ez egy beindító dolog szexuálisan itt meg ez egy elfojtással jár együtt. Én eltudom képzelni, hogy ez árt valaki szexualitásának. Mert egy női test látványa nem izgalmat vált ki, hanem izgalom mentességet, mert ehhez szoktatja hozzá az anyja.
2016. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
6. És te nem gondoltál bele, hogy amiről te írsz, ott mindenki meztelen, míg amiíről a kérdező ír, ott csak egy adott fiúnak az anyja meztelen már kiskorától fogva? Némi különbség.
2016. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!