Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi értelme van az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van az ilyen színjátéknak?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy srác, kb mintha a homlokára lenne írva hogy meleg. Mindig lányokkal együtt lóg, a legjobb barátai lányok. Csupa lányos dolgot csinál. A kedvenc vloggerjai melegek. stb...


Szóval az egyik képbe alá ahol lányokkal van együtt lefotózva, valaki oda írta hogy miért mindig a melegekkel lógnak a jó csajok.

Erre az egyik barátnője egyből rá is reppent hogy jaj miért mondod rá hogy meleg mikor nem is ismered bla bla. Így konkrétan sosem jelentette ki hogy meleg. de azt sem hogy nem.


2016. jún. 16. 16:02
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem nagyon értem a kérdést. Mi ebben a színjáték? Az, hogy nem akarja elmondani, hogy meleg/biszex? Nekem is van ilyen haverom, heteró és ugyan így csajokkal lóg meg minden. Miért érdekel amúgy?
2016. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy érzi a családja és az ismerősi köre jelentős része nem fogadná őt el ha nyíltan vállalná a melegségét. És ezért nem akarja. Ennyi. Ezért.
2016. jún. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De amúgy meg teljesen nyilvánvalónak tűnik.
2016. jún. 16. 16:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De attól még sokkal kevesebb bántódás éri az életben ha nem vállalja fel, nem kérkedik vele, nem mások előtt csinálja.


A magyar társadalom többsége úgy van vele, hogy semmi baj a melegekkel, amíg a 4 fal között tartják a szexuális szokásaikat. Tetszik vagy sem, ez így van.

2016. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy sejthető róla, hogy meleg nem biztos, hogy szeretné kijelenteni mindenki előtt pl facebookon. mi ebben a színjáték? miért kéne kijelentenie, hogy meleg ha nem szeretné? nem megjátssza magát, hanem egyszerűen csak nem beszél róla. ő dolga
2016. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak nincs kimondva, mert védi magát.

Én is meleg vagyok, és nincs kiírva a facebookomra. Sem "nagy büszkén", hogy "interested in men", sem tagadólag, hogy "interested in women". Biztos rólam is találgatnak. De csak két ember kérdezett rá nyíltan, amikor kicsit sokat ittak: te meleg vagy? Mondtam, hogy igen, és ment tovább az élet. Miért kéne kiírnia a fiúnak? Ez nem színjáték.


Nem is értem: az emberek berzenkednek, hogy "semmi bajom a melegekkel, de ne reklámozzák", és aki nem reklámoz, az meg színjátszó? Ha érdekel a srác, kérdezd meg tőle négyszemközt és kész.

2016. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Sokkal érdekesebb igy. Mióta elmondtam az osztálytársaimnak hogy meleg vagyok kicsit mintha levegőnek vennének... Előtte is szinte egyértelmű volt de akkor sokkal többet foglalkoztak velem...
2016. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
előző, ebbe lehet valami. :D
2016. jún. 21. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!