Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív melegek, miért vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív melegek, miért vagytok gyakran femininek?

Figyelt kérdés
Ti igazából fiútestbe született lánynak érzitek magatokat?
2016. jún. 21. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
sok amcsi filmet láttak és az a követendő...
2016. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha fiútestbe született lánynak érznénk magunkat akkor transszexuálisok lennénk.

Egyszerűen csak van akinek feminim a személyisége ennyi.

2016. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha már passzívak,gondolom lányosabbak akarnak lenni,ha meg lányosabb,tehát vékony,kevésbé szőrös stb akkor már nem is olyan nehéz ha ezt szeretik is,én is passzív vagyok de közölték már velem h úgy nézek ki mint egy aktív srác(szőrösebb,nagykarú,jobban szeretem a borostát és erősen férfias) de erre kaptam már meg azt is h irtó édes srác vagyok és lányos,pedig semmi lányos bennem :d
2016. jún. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
azt mondjak kicsit feminin vagyok. egyáltalán nem èrzem magam lánynak. a viselkedésem nem szándékos, ilyen vagyok. nem tudok mindig odafigyelni rá és nem is érdekel már. azt nem tudom, hogy a passzív fiúk között miért van több lányos viselkedésű
2016. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs. Világéletemben ilyen voltam, semmi szándékos nincs a viselkedésemben.
2016. jún. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Én nagydarab vagyok, van rajtam szőr bőven, sportos vagyok, valószínűleg senki nem mondaná meg rólam, hogy passzív vagyok (bi). Persze a feminim srácok elég sokan vannak.
2016. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapból ilyen a testem is.. Alacsony, vékony, nehezen szőrösödő, babaarcú vagyok, ezek ellen nem nagyon tudok tenni, de nem is nagyon zavarnak. :D

A viselkedésemet pedig tudom kontrollálni, tehát ha azt akarom, hogy ne tűnjek femininnek, akkor nem tüntetem fel magam annak. :D


16/F

2016. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint, nekem így természetes. Már ovi óta ilyen vagyok. A tesztoszteronban nincs hiányom, de mégis feminim vagyok.

A többi emberrol nem tudok szólni. Ismerek maszkulin passzívokat és még nálam is feminimebb aktívokat.

2016. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Neeem. :)

A homoszexualitás önmagában az egészséges szexuális magatartás egy variációja, míg a "fiútestbe született lány érzése" az ún. nemi szerep diszfória kategóriába tartozik, amely hivatalosan is betegség (döntően nem értek vele egyet, de van néhány eset, amely már valóban pszichiátriai betegségszámba megy-mondom ezt objektíven, minden előítélet nélkül, nincsenek előítéleteim, mert minek, nem az én dolgom, és jogom sincs másokat sértegetni-mivel én sem tűröm).

15/passzív f :D

2016. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én állítólag egyáltalán nem vagyok az 21/F
2016. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!