Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tini meleg fiúk, nektek gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini meleg fiúk, nektek gáz ha egy huszonéves srác "bolond"? Egyáltalán bejönnek a huszonévesek?

Figyelt kérdés
Tehát ha, mint egy tini úgy tud szórakozni mindenfélén, stb. Mostanság azon töröm a fejem, hogy milyen jó lenne egy tini srác, akivel a nyáron egy csomó élményt gyűjthetnék, akihez köthető lenne a nyaram? Az igazság az, hogy a barátaim nagyobbik része munka miatt sose ér rá, vagy külföldön él, stb. Így kicsit azt érzem, hogy ha van is egy jó program ötletem kb lehetetlen szervezni rá társaságot. Amit még fokoz, hogy nem is tudják rólam, stb. Szóval ilyen vegyes a helyzet. Gondoltam kicsit felmérem, hogy mit gondoltok erről. Köszi előre is a normális válaszokat!

2016. jún. 22. 08:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem,jó ha él,de én zárkozóttabb vagyok és pont h nyáron lusta :D nyáron egész végig semmit se csinálok csak a szobámba gépezek és télen kezdem el az életet,emberi időben sokkal jobb
2016. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se gáz :D én már most tudom magamról, hogy örök gyerek leszek, hiába leszek idősebb, menj, élj és sz@arj le mindenkit, csak féltékenyek, mert őket nem érdeklik a fiatalok, most mi baj van azzal, hogyha a fiataloknak ez bejön és kimondottan ilyen emberekkel akarnak lenni, amúgy 10-esnek mondom, hogy én megértelek, de ha a 10-20-ig közösség közül is vannak olyanok akik csak a szexre hajtanak és elegendő nekik az alkalmi szexeljünk mindenkivel akivel csak lehet, sőt sok fiatal írja hogy próbálna párkapcsolatot, de nem megy, sok fiatal csak b@..szik és kész na meg b@..szatja magát, tisztelet a kivételnek, ez ilyen ezzel nem lehet mit csinálni és valahol megértem őket mert még fiatalok, csak azt nem ha egész életében ezt csinálják, valaki olyan 30-as éveiben kezdi a párkeresést, addig meg éli a nemi életét valaki pedig már gyerekként igényli a kötődést máshoz
2016. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%

Kibeb aszottul unalmas amikor idősebb férfiak azt írják magukról hogy ők milyen fiatalosak, bolondok hogy így próbáljanak fiatalokat megszerezni maguknak


Nagyon béna és átlátszó ez

"Ó nézd, már az apád is lehetnék, de nézd milyen jó haverok lehetünk, tök fiatalos vagyok"

Szánalmas

2016. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%

"Mondjuk nagyon hányingerem van attól amikor egy idősebb ember (legyen 25, vagy akár 35) fiatalabbnak mutatja magát viselkedésre csak azért hogy elnyerje a fiatalok vonzalmát.

"


Én általában nevetőgörcsöt kapok, amikor egy hirdetésben azt olvasom, hogy "46 éves srác"

Aki 46 éves, az középkorú úr.

Srác 25 éves koráig volt kb...

2016. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%

Igen. Baj van ha egy ennyi idős férfi még srácnak hívja magát. Talán én is kb 25-26-ig megértem ha valaki néha a srácot használja magára, de ott is a férfi mellett.


Nem mintha érdekelnének az idős férfiak egyelőre egyáltalán, de előbb tudnék vonzódni egy korosztályi sajátosságaihoz méltóan viselkedő, érett, komoly férfihoz, mint olyanhoz aki 30-40 évesen vagy idősebben bolondosnak, gyerekesnek tartja magát és srácként hivatkozik magára. Nincs benne önbecsülés

2016. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Vicces ez a nagy indulat itt egy-egy emberben. Nem értem az okát :D De biztos van :D
2016. jún. 29. 15:44
 17/17 anonim ***** válasza:
76%

16:

Tudod van amikor egy kisgyerek megpróbálja játszani a felnőttet. És csak nevetsz rajta, mert ő egy kisgyerek, nem fogja fel hogy az "álcája" nem jó, senki nem hiszi őt felnőttnek.


Aztán van egy felnőtt, aki megpróbálja játszani a kamaszt, a fiatalt. De ezen már nem nevetsz, mert ő már egy felnőtt ember és fel kéne fognia hogy ő nem egy kamasz, nem egy tini, nem egy "fiatalos-bolondos-csávó-srác", hanem egy felnőtt ember, aki már elmúlt 25 éves és inkább férfinak kellene hívnia magát és így kellene magáról gondolkodnia, mert amúgy csak megütközést, lenézést kelt a legtöbb emberben.

2016. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!