Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív meleg és biszex fiúk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív meleg és biszex fiúk, ti mit csinálnátok, ha ez történne?

Figyelt kérdés
Ha látnátok, hogy valaki rányomul a passzív partneretekre, esetleg erőszakoskodik is vele, illetve, ha egy olyan aki utálja a melegeket bántani akarná.

2016. jún. 25. 02:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Behúznék neki egyet-kettőt! :D Aztán szépen elbeszélgetnék vele, hogy ilyet nem szabad csinálni, különben kap még egyet és még egyet.. :DD Utána még megölelgettem volna partneremet, hogy nyugodjon meg :D
2016. jún. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Megkérem hogy hagyja békén. Meg lehet beszélni ezt kulturált módon egy olyan emberrel mint az első kettő, legfeljebb elkergetem.


Viszont nem érdemes leállni elbeszélgetni egy olyan emberrel aki elítél valakit, egy ilyen helyzetben. Úgy sem fogja ez érdekelni, max. leáll velem is alfahímeskedni. De akkor lehet hogy reflexből lesz kipattintva az állkapcsa vagy elásva a kert hátsó végében.

2016. jún. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem igazán értem, hogy mit számít, hogy ki aktív és ki passzív a szexben... De ha valaki bántani akarná a páromat, akkor megpróbálnám megvédeni, elvinni onnan. Erőszakhoz csak a legvégső esetben folyamodnék.
2016. jún. 25. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Piff 1-2 (egyenes;hátsókezes egyenes) az állcsúcsra pattintva, aztán ha még talpon van clinchbe fogom és mennek a térdesek a gyomorszájra. Ha megpróbál földre vinni kidobom hátra a lábaim, védem a földrevitelt, aztán mennek a kalapácsöklök a tarkóra.


Hetero vagyok xd

2016. jún. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Ezen szakadtam...
2016. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

De bolond, ha valami kevésbé veszélyes gyerekről van szó, akkor csak bal egyeneseket tolnék kábításnak, meg combrúgásokat.


Nincs annál megalázóbb, amikor 3-4 rúgás után csak tántorogsz, mert nem tudsz ráállni egyik lábadra sem xdxd


Ráadásul 8 napon belül gyógyuló sérüléseket okozol. Menjen el a rendőrségre, hogy picit be van lilulva a combja, kinevetik. Szakadást meg porcleválást úgysem okoz, annyira úgyse rúgom szét.

2016. jún. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
#1 nagyon cuki vagy :$ :D
2016. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ért a szép szóból,akkor a padlón végzi.

Utána meg hazaviszem a partnerem.

2016. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit ciki hogy én passzívként vissza támadnék xD
2016. jún. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első esetben mondanám, hogy bocsi, de tipli van, mert foglalt a srác, ha meg erőszakoskodna, kapna néhány baráti nyaklevest. Persze nálam egy kapcsolatban tisztázott, hogy monogámia van, tehát a félred.gások, vagy a "nyitott" kapcsolat nálam nem játszik.


A második esetben elküldeném az anyjába, hogy foglalkozzon a lányokkal, hátha megy egy kis vér a mikrop.csébe, ha meg tetlegesség lenne, egy állon rúgással, vagy fojtó rúgással leküldeném a padlóra.

2016. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!