Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogy köszöntök, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy köszöntök, vagy legszívesebben hogy köszönnétek hetero és meleg férfiaknak?

Figyelt kérdés

Akármelyik hetero ismmerősömmel találkozok, folyton olyan rossz érzés lekezelni... Gyerek korom óta igy vagyok vele, én inkább megölelném vagy adnék két puszit (lány barátaimmal ezek fordulnak elő) , nekem a kézfogás az tul hetero dolog... Pedig egyáltalán nem vagyok az a hajtűdobáló b*zi fiú:D vélemények?

20/f



2016. júl. 4. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Én bi vagyok, de ha hírtelen elém térdelnének és lepippanta, nah az nagyon vidám köszöntés lenne.


23/F

2016. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kézfogással köszönök legszívesebben.
2016. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak verbálisan köszönök, semmi kézfogás vagy testi kontaktus.
2016. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kézfogás vagy ha a másikfél akarja akkor ölelés
2016. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
kézfogás, vagy ha másik fél akarja ölelés.
2016. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló: rendben is lenne a dolog, ha mondjuk nem egy nyilvános helyen kéne :D vicces lenne 21/m/p
2016. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se szeretem a kézfogást, főleg mert sokszor elrontom. :D Én inkább a no contact-nak örülnék, de az öleléssel sincs bajom. A puszi viszont már sok lenne, azt maximum családon belül tartom okénak. Éppen ezért lányoknál is megvárom, hogy ő kezdeményezzen puszit, ha akar, mert én megvagyok anélkül is. :D

A legjobb az lenne, ha országos hódításba kezdene a fistbump! :D

2016. júl. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
kézfogással köszönök haveroknak, barátomat csak sziával vagy valamivel ha nem otthon vagyunk...esetleg megsimogatom a vállat vagy a derekát
2016. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!