Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Illik megkérdezni valakitől,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik megkérdezni valakitől, hogy meleg-e?

Figyelt kérdés
Ezen megsertodnek a melegek/ offenziv-e ez?
2016. júl. 9. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
valakinek az valakinek nem függ a beszédkörnyezettől és hogy 4 szem közt vagy tömegben.
2016. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pl négyszemközt egy teljesen komoly kérdéssel: Ne haragudj, meleg vagy egyebkent?
2016. júl. 9. 13:21
 3/13 A kérdező kommentje:
Vagy nemtudom hogy lehet ezt "jol" megkérdezni! Ja, amugy hetero férfiként, ez is fontos szerintem
2016. júl. 9. 13:22
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem illik. Ha nem meleg, akkor rendesen megsérted. Gondolj bele, te mit éreznél, ha valaki úgy gondolná hogy meleg vagy és ezt megkérdezné. Én legalábbis elgondolkoznék azon, hogy jól öltözködöm-e és hogyan viselkedek.
2016. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na igen az ultra kinos lenne:) de nagyon annak tűnik a csávó, munkahelyen dolgozik es mind gesztikulacioban mind viselkedésben "gyanús" :D
2016. júl. 9. 14:08
 6/13 Béla211 ***** válasza:
87%
Én nem sértődtem meg mikor rá kérdezett a munkatársam. De inkább kérdezze meg mint a hátam mögött diskuráljon erről másokkal.És aztán szétrebbenek mikor belépek a szobába és látszik ,hogy rólam volt szó.Az jobb ha valaki megkérdezi tőlem és nem idiótaságokat gondolnak és terjesztenek.
2016. júl. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha a munkatársad, akkor miért érdekel? Ha közeledni akarsz hozzá, azt megteheted anélkül is, hogy rákérdeznél, aztán úgyis nyilvánvalóvá válik, ha őt is érdekled.;) Ha nem szeretnél tőle semmit, akkor még nem a te dolgod.
2016. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem lehetek kivancsi? Csak megkérdeztem ezt hogy illik tálalni. Nőket szeretem amugy.
2016. júl. 10. 02:25
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Bocsi, de szerintem ez egyáltalán nem tartozik rád. Hogyha elfogadod őt, akkor úgyis úgy kezeled, mint bármelyik másik férfi munkatársad, nem? Mi fog változni, ha megtudod?
2016. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nő a benzin ára és gyengül a forint
2016. júl. 10. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!