Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Így összejöhet valami valamiko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így összejöhet valami valamikor szerintetek?

Figyelt kérdés

ugy keresek partnert a neten,hogy en nem tudok utazni es le irom,hogy az illetonek kellene ertem jojjon.Lehetoleg sajat kocsijaval.Es vagy a kocsiban vagy nála szexelnenk.

Ki irtam mar,hogy fizetek is a dologért amennyit ker az illeto,de nem jön össze igy se.

Miért? (meg nem szexeltem komolyabban pasikkal)


2016. júl. 10. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha Szibériában laksz, akadhatnak nehézségeid.
2016. júl. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem ott lakom.De nem is Magyarországon.

Viszont ahol lakom,nem akar összejönni....Olyan sokat kerek,hogy nálam nem megoldható a tali???

2016. júl. 10. 00:53
 3/6 Zolush ***** válasza:
100%
akkor hol laksz?
2016. júl. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Romania
2016. júl. 10. 01:17
 5/6 Zolush ***** válasza:
100%
de ott is vannak melegek..miért nem ott ismerkedsz?
2016. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pénzzel van a baj szerintem hanem a befektetett idő mennyiségével. Ha mondjuk utazik valaki 3+ órát és végül semmi nem lesz a dologból, akkor az elég kellemetlen tud lenni. Illetve más, a közelben lévő sráccal nyilván egyszerűbb ismerkedni, hamarabb "le lehet zavarni" a dolgot, kevesebb tervezéssel jár.
2016. júl. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!