Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első szex vagy randi után meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex vagy randi után meg szokták mondani nyíltan, ha baj van a másikkal?

Figyelt kérdés
2016. júl. 11. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2016. júl. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első randi után szinte senki se mondja mag ha valami nem stimmel, hanem egyszerűen nincs következő randi.

A kifogás általában az hogy nem ér rá, sok dolga van, sokáig dolgozik...

Volt aki azt mondta hogy talált mást vagy mégse akar kapcsolatot, vagy egyszerűen nem reagált ha írtam neki.

Egy-kettő volt aki azt mondta hogy szerinte én nem illek hozzá, nem volt meg a szikra, ő másfajta férfit szeretne.

2016. júl. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindig megszoktam. Kevés kapcsolatom volt, de azokra a mai napig büszke vagyok. Elegáns, érzéki, őszinte, tiszta és gyönyörű szép volt az összes. Talán egy kivétellel. Amint meglátnak, látni szokták rajtam a békét. És sok pasi ezt alapvetően pozitívnak tartja, de a hiúságukkal nem tudják összeegyeztetni. :)

Azzal, ha valamit nem mondok ki, becsapom őt is, és magamat is. Azzal, hogy valamit nem mond el nekem valaki, ami zavarja, becsap engem, és őt magát is. Ez sem dühít fel, szimplán onnantól nem férfi a szememben, hanem gyáva kisfiú. :)

Tudomásom szerint nem harapok, nyugodtan lehet velem beszélni :)

Passzív. :)

2016. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Oh, meg szoktam*
2016. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jól van akkor, csak érdekel, hogy megfelelek-e neki. Megírom neki, hogy élveztem és szívesen találkoznék mégegyszer. Ha nem hozza majd fel a találkozót, akkor tudni fogom a választ.
2016. júl. 11. 19:39
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha ő is ilyen, mint te, utolsó, akkor is tudni fogom a választ.
2016. júl. 11. 19:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hozd fel nyugodtan:) mindenki ezt csinalja, hogy nem mer megszolalni...ha tetszett a szex akkor igenis mondd neki, hogy te szeretnel meg egyet, ha normalis sraccal talalkoztal akkor megmondja, hogy nem akar masodikat/ akar meg tobbet is. Nem kell tulbonyolitani:)
2016. júl. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt csináltam, de nem fogok többet írni neki a találkozásról, tudja, hogy én akarom, ha ő is akarja majd ír.
2016. júl. 12. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!