Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Benneteket zavar ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket zavar ha egy férfi nem borotválja magát sehol, csak annyira, hogy normálisan nézzen ki?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
engem nem... nem szoktam nézegetni a pasikat... felőlem ugy is kinézhetsz mint egy juh
2016. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 zóna_pocok ***** válasza:
0%
Engem sem erdekel kulonosebben, inkabb a lanyokat nezelodom.
2016. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nézzétek meg a kategoriàt... Felesleges válaszok nem érdekelnek
2016. júl. 16. 16:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, csak ha lecummantom, akkor a szám ne legyen tele bundával. :DDD
2016. júl. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
engem sem. Ha szeretem akkor úgy szeretem ahogy van és elfogadom ahogy ő akar kinézni.Hiszen semmi sem attól függ hogy a pasimon eggyel több vagy kevesebb szőrszál van. 17
2016. júl. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szőrtől lesz a férfi férfias. Nekem mondjuk jobban tetszik, ha van szőr, a "meztelen csigákért" nem vagyok oda :)
2016. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 id. Géber Péter ***** válasza:
22%
Miért? Szerinted hol kéne még borotválkoznia, az arcán kívül? Sőt ott sem kötelező! Lásd szakál! Kényes egy ciha lehetsz...
2016. júl. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagyok. Hangulatomtól is függ, hogy borotválkozom-e vagy sem. Arcon és intim területen egyaránt. Partnerem esetében is hol a szőrös jön be, hol a félig lenyírt, hol a kopasz.

De a lényeg, a kapcsolatot nem befolyásolja! Volt barátnőm, aki semmiképp nem szőrtelenített intim területen, ettől még jól megvoltunk.

Férfiban a teljesen szőrtelen (meztelen csiga) típus nekem nem jön be. Nőben viszont ki nem állhatom, ha szőrös a lába, a karja, intim területen is csak szolidan legyen az.

2016. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
eléggé szőrös vagyok ott lenn nem nyírom sokaknak tetszik
2016. júl. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem különösen bejön ha egy férfi nem csupaaz és van pl arcszőrzete is, at intim reszen tőlem lehet akármilyen csak jó legyen az ágyban :D
2017. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!