Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki 20 éves kor felett jött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 20 éves kor felett jött rá, hogy meleg, annál ez hogy következett be és hogy tisztázta magában?

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már beletürődtem, nem is szeretnék hetero lenni, ha lehetne akkor se, jó már így nekem, bár boldog (még) nem vagyok.
2016. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazábol én tudtam, csak kb most 21 évesen vagyok ugy hogy tisztáznom kell önmagam :/ mert nem mehet igy tovább, hogy nem ismerkedem :/
2016. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 évesen jöttem rá, addig csak kíváncsinak hittem magam. Először lett barátom, és minden jobb volt vele, úgyhogy aztán teljesen el is vesztettem az érdeklődésem a nők felé. Letisztázni nem tartott sokáig, mert a hajlam már kiskölök korom óta bennem volt, úgyhogy természetesnek tűnt a dolog :) Igazából csak felszabadultabb lettem utána, hogy tisztában vagyok az egésszel, meg aztán a családom is, mert coming out-oltam szinte mindenkinek, és mivel mindenki elfogadott, így nem is lett ebből nagy gond :)
2016. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a génekben születéskor egy kódolt program. 13-14 évesen már érezhető az irányultság,de az ember úgy van vele,majd kinövi...


Aztán 20-éves kor körül vagy utána meg észreveszi,hogy nem változik az irányultság,és ettől kezdve nevezi magát melegnek,pedig ez kamaszkorban bennünk van.

2016. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok irigy se rosszindulatu természetű, de mégis "irigylem" azokat a melegeket, akiket a saját családjuk, ismerőseik, rokonság, barátok, haverok simán, probléma nélkül elfogadnak és tovább szeretik ugyanugy mint előtte.
2016. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!