Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg létemre miért izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg létemre miért izgat hogy egy nő végig nézze ahogy egy férfival szexelek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 07:00
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Olyan nőt keress aki biszexuális vagy leszbikus.. A biszexuális nem fog ítélkezni a leszbikus meg cukinak fog látni titeket. De semmiképpen ne heteroszexuális csajt vigyél.. De ha fel is izgul akkor az izgat hogy utána kielégítsd mert ha igen akkor te is biszexuális vagy!! 22 N
2016. júl. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
voltam olyan párral ahol a csaj előtt a paiját dugtam ő meg kőzbe izgatta magát izgalmas volt a srácnak is tetszett később külön is taliztunk
2016. júl. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont azétt, mert vannak csajok akik ezt végig akarják nézni. ;)
2016. júl. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én is szívesen megnézném :) :)

21/L

2016. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az egy amolyan "perverz" "tilos" nem mindennapi dolog. Olyan mint nyilvánosan csinálni. A "tabu" izgalma miatt jön be.
2016. júl. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen szexelnék fiúval,csaj előtt :D

22/F

2016. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!