Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek milyen tapasztalata van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rybackww kérdése:

Kinek milyen tapasztalata van a hármasozásban, vagy a gruppent illetően? F21

Figyelt kérdés
mindig is izgatott ez a helyzet és szívesen kipróbálnám.

2016. júl. 29. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Régebben volt pár, de nem volt annyira jó, mert nem a megfelelő emberekkel voltam
2016. júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Volt minden felállásban 2f+1L, 2L+1F és swinger. Szeretjük, bár tényleg nagyon oda kell figyelni a partner kiválasztására.
2016. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Én voltam két pasival és nagyon jó volt.
2016. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Minden pasi ki akarja próbálni, persze kapásból 2 csajjal. És azok akik mindenáron 2 lányt akarnak dugni azoknak általában 1 lány kielégítése is gondot okoz.

Nem téged akartalak szapulni csak úgy megjegyeztem.

25L

2016. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Emberek homoszexuális kategóriaaaa!!!! -_-

Nem lesitek meg egy ici picit sem?

Amugy kérdező nekem nem volt, de engem is szörnyen izgat a téma :D hogy milyen

21f

2016. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt és elég sokan csináltuk egyszerre de baromi izgi volt :D 18 F
2016. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás után pár hónappal nagyon hiányzott a szex elkezdtem ismerkedni egy pasival, lebeszéltük a dolgokat, képcsere után benyögte, hogy mi lenne ha hozná a haverját is, belementem, izgató volt, bár amikor kezdtem élvezni, hogy d*gnak, akkor néha kicsit zavaró volt, a másikra figyelni, ahogy dugdossa a számba, figyelni rá, hogy jól sz*opjam.

Viszont nagyon izgató volt és az is jó volt, többször is megismételtük.

25/passziv/crossdresser

2016. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
egyszer voltam két aktív sráccal, király volt:D passzív vagyok
2016. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Synesztro ***** válasza:
78%
28/F mi a párommal a mai napig csináljuk, többnyire 2F1L felálásban, mert az mind2 őnket jobban izgat, volt már a fordított helyzet is, ahol keményen helyt kell állni uraim, ezt tapasztalatból mondom:D. Nekem csak és kizárólag pozitív tapasztalatom van, még így is hogy a páromat áldozom be.:) Többnyire fix partnereket használunk, mind nő terén, mind férfi terén. Ritka hogy idegennek szavazunk bizalmat, de volt már példa arra is. 6 éve vagyunk már együtt, de a mi kapcsolatunkat, ez a kis vérfrissítés csak erősítette, mivel legálisan játszhatunk néha mással is.:)
2016. aug. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Próbáltuk a párommal, több a jó élmény mint a rossz.

29 m

2016. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!