Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ma a tescóban elég sokáig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a tescóban elég sokáig nézett egy srác és nem tudom eldönteni hogy meleg e. Szerintetek? Hosszabban lent.

Figyelt kérdés
Ma a tescóban munka közben éppen a húspultnál sétáltam el, és amíg átsétáltam azon a szakaszon egy srác végig engem nézett, odapillantottam de én nem mertem őt nézni végig, viszont láttam hogy ő nem vette le rólam a szemét, csak miután már tovább mentem.Aztán megint összefutottunk úgy hogy éppen álltam egy helyben mert kerestem valamit, arra jött gondolom az apjával és akkor is nézett egy kicsit. Szerintetek ő meleg lehetett?

2016. aug. 10. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan biztos, vagy tényleg tetszettél neki, vagy valami megragadta a tekintetét, de még az is lehet, hogy nincs minden rendben vele. Én is bámulni szoktam az embereket (, ami nagyon zavarba hozza őket), de velem csak nincs minden rendben, meg meleg vagyok, de az csak másodlagos :P

Ha úgy gondolod tényleg úúúgy nézet rád, akkor menj fel szemeztünk.hu-ra (bár nem tudom van-e lehetőség melegek keresésére).

Hajrá!

2016. aug. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha a tescoban, akkor valószínűleg meleg volt, dolgoztam egyszer egy tescoban, és kb 7 meleg dolgozó és jópár meleg vásárló volt csak abban az egy tescoban xD
2016. aug. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én is sokat szemezek fiúkkal. imádok tescoban dolgozni.:D 16f
2016. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha pénztáros volt simogasd meg a combját
2016. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
igen
2016. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én meg ugy jártam hogy egy srác árut pakolt és ahogy lehajolt kilátszott a feneke vágása is , észrevette hogy nézem de nem huzta fel amugy nagyon jó segge volt
2016. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Irány a tesco!!

De amugy viccet félre téve meglepő, hogy a tescoba sokan mennének :D én is hozzá járulhatnék, mert szombat tescoban voltam, lesek vásárlot meg ott dolgozot is :D vannak jo srácok, szeretek ilyen helyeken nézelődni, bár a baj az, hogy nem nagyon merek jobban lesni senkit se, inkább sokszor odapillantok :D időközönként amennyire csak lehet.

2016. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ma minden megváltozott..van egy srác akivel együtt dolgoztam nyáron a tescóban, egyszer mikor pakolt arra gondoltam de jó lenne ha meleg lenne..kb 1,5-2 hete ráírtam, mert ki akartam deríteni hogy vonzódik e a fiúkhoz vagy sem, mert a facebook profilja alapján akikkel barátkozik, és az alapján amit a tescóban róla leszűrtem, benne volt a pakliban hogy tényleg az. néhány napja rámírt hogy kéne találkozzunk mert akar valamit mondani. találkoztunk is volna tegnap de nem jött össze sajnos..aztán máma beszélgettünk, és nagynehezen eljutottunk odáig hogy kiderült, ő belém van esve én meg ő belé..xD úgyhogy a pacikukit se érdekel hogy mivan azzal a gyerekkel akit 1szer láttam azt csá :D
2016. nov. 6. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!