Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Le tudom élni az életem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le tudom élni az életem anélkül, hogy elmondanám a szüleimnek, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Lehetek boldog valakivel úgy, hogy a szüleimnek valami olyasmit hazudok, hogy nekem nem kell barátnő, csak gátol a szabadságomban, meg ilyenek?
2016. aug. 12. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy idő után úgyis kérdezgetni fogják, hogy mi van a lányokkal, csajozol-e stb.

Gyanús lesz nekik, hogy nincs lány a láthatáron.

2016. aug. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Pontosan ezen gondolkozom én is. Szeretném kihagyni a drámai coming out-ot az életemből. Viszont elég szoros a kapcsolat és ha beleszeretek egy srácba biztos észrevennék rajtam hogy valami van. Ha meg azt mondom barátnőm van biztos azt akarnák hogy mutassam be nekik. Ha meg nem mutatom be akkor mt mondok miért nem?
2016. aug. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
83%
Igen eggyet értek az egyes válaszolóval. Gyanus lesz nekik hogy nem mondasz semmit a csajokról
2016. aug. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak rajtad múlik nagyrészt.
2016. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok.

Ez igazából bárhogy elsülhet. Vannak akik azt mondják, hogy nem ítélik el a melegeket stb.

De mondjuk ha a saját gyerekéről kiderül, hogy az, akkor már nem lesz olyan elfogadó. Tudod minden szülő szeretne unokákat, menyet stb.

Azzal, hogy bejelented nekik megfosztod őket ezektől.

Vannak, akik annyira nem tudják elfogadni, hogy nem beszélnek a gyerekükkel.

Ezek tudatában gondold át jobban szerintem. De rajtad a döntés lehetősége.

2016. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod.
2016. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem kell nyíltan elmondani. A szexuális életed csakis rád tartozik. De biztosan sejteni fogják.
2016. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb fogják tudni, mintsem tebelmondod nekik!
2016. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Le tudod, csak ahhoz kell egy barátnő, aki később feleség lesz és akár szül is neked gyereket. Mert tizenévesen még mondhatod, hogy nem kell neked barátnő, még akár el is hiszik, csak éretlennek tartanak. De huszonévesen, sőt azután, ha akkor sem látnak nővel, akkor tudni fogják, hogy meleg vagy, akár elmondod nekik, akár nem! Ha viszont kamuból összejössz egy nővel, akkor tuti nem leszel boldog, mert neki (is) folyamatosan hazudnod kell, nemi életet kell vele élni, és így tovább...
2016. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze csak költözz 5000 km-rel arrébb és sose találkozz velük
2016. aug. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!