Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elég rosszul érzem magam, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég rosszul érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fiúmmal már elég sok ideje jártunk együtt. Egy nap láttam, hogy valami nagyon nyomasztja. Megkérdeztem, hogy mi a baj, de ő csak annyit válaszolt, hogy most nem szeretne beszélni róla. Aztán nemrég elhívott vacsorázni. Az étteremben, ahova mentünk, a fiúm mellé leült egy másik férfi. Mosolyogtak egymásra, azt hittem, hogy a haverja. De a (volt) fiúm ezután bevallotta, hogy nem lehetünk többet együtt, mert homoszexuális. Nagyot csalódtam, és sírva kifutottam az étteremből. Másnap a folyton hívogatott és csomó smst küldött, még be is csengetett hozzánk, de nem nyitottam ajtót. Ezzel még nem is volna baj, elfogadom a döntését. De a barátom pasija irtó bunkó velem. Egy igazi szemétláda. Múltkor például azzal sértegetett, hogy a fiúm biztos azért hagyott ott, mert nem voltam elég jó neki. És emellett még sok más sértő dolgot is mond, teljesen kivagyok. Azzal még rátesz egy lapáttal, hogy amikor látom őket, mindig megcsókolja, átöleli, meg tapperolja a fiúmat. De csak akkor, amikor ott vagyok, és látom, alap esetben nem mernek utcán ilyet csinálni. Tegnap meg azzal kérkedett, hogy milyen jól csinálták...(remélem értitek, mire célzok) Úgy érzem, mintha ez a tuskó elvette volna a fiúmat. Segítsetek, idegileg teljesen kész vagyok. Tanácsok?

2016. aug. 18. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha szakított veled, akkor miért vagytok együtt? Ne legyél ott, ahol ők csókolóznak. Menj másfelé, nem is értelek?! A pasija is azért bunkó veled, hogy elmarjon, nehogy visszacsábítsd az exed.

Felejtsd el őket, nézz előre!

44f

2016. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg vannak, akik ráérnek ilyeneket kitalálni?
2016. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
81%

Nem hiszem, hogy kitaláció...a Kérdező eléggé jól tolja a felcs_szett nőt. /ha nő egyáltalán/


Kezdésnek tedd azt, hogy exednek hívod a srácot. Ez ellen tenni nem lehet, el kell könyvelni, hogy a faxt jobban szereti nálad.

2016. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%

#3:

A "nőt" tolja rosszul :-) Ha egy nőnek a pasija ("fiúja") bevallja, hogy homokos és van is már pasija, akkor nem kesereg így: "ez a tuskó elvette volna a fiúmat" ... Ezt így, akkor fogalmazza meg egy nő, ha a r.i.banc barátnője vette el a pasit. De nem egy olyan pasi miatt, aki folyamatosan becsapta őt, ilyen szinten. A nők nem különösebben vonzódnak párkapcsolati szempontból a búzákhoz ... szóval ez eléggé sántít több szempontból. Meg a megfogalmazás is túl "kerekre" sikerült, egy felcseszett, ideges nő, nem ilyen irodalmi stílusban fogalmaz, szépen összerakott mondatokban.

2016. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noren1989 ***** válasza:
16%
Simán lehet kamu, igen, meg a kérdező is lehet 15 éves....
2016. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, megértem, hogy hirtelen ért téged a dolog és össze voltál zavarodva, de nekem hihetetlenül rosszul esett volna a srác helyében az, hogy elrohansz, nem veszed fel a telefont, nem nyitsz ajtót. Őszintén megnyílt feléd, cserébe te meg hátat fordítottál neki és ignoráltad őt.


"Elfogadom a döntését"

A homoszexualitás nem döntés kérdése. :)


Elhiszem, hogy ez az ember irtó bunkó, és megértem, hogy idegesít, engem is dühítene. De amiatt ne őrá haragudj, mert "Úgy érzem, mintha ez a tuskó elvette volna a fiúmat."

Nem ő vette el, nem vette el senki. Mivel meleg, amúgy is véget ért volna a kapcsolatotok.

Egyszerűen kerüld el ezt a bunkó embert, nem érdemes vele foglalkoznod.

2016. aug. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A volt fiúdat próbáld meg elfelejteni örökre, mást úgysem tehetsz... Inkább keress egy hetero pasit.
2016. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!