Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az új barátom minden nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új barátom minden nap megcsinálja a fenekemet. Azt mondta olyan szép hogy nem tud ellenállni. Nekem jólesik, de nem lehet bajom ha mindennap, és van hogy többször is? 20/f

Figyelt kérdés
2016. aug. 20. 08:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz bajod
2016. aug. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem lesz bajod. Akkor lenne csak ha a pénisznél nagyobb dolgokat tenne be naponta.
2016. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tényleg jólesik, akkor feltételezem, hogy maximálisan el tudsz lazulni, így talán nem lesz bajod. Baj akkor lenne hosszútávon, ha nem tudnál ellazulni, mert akkor a záróizmaid tönkremennének. Bár a mindennapos gyakoriság lehet kicsit sok, nem tudom, lehet érdemes lenne egy proktológus véleményét is megkérdezned, mert akármilyen jó is a dugás, de nem ér annyit, hogy 20 év múlva esetleg pelenkát hordj.
2016. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 youngboy26 ***** válasza:
100%

kerdezô,

1. mekkora a barátod farka?

2. Kérdés te hogy bìrod, amikor benned van a farok?

Hozzáfûznivalóm nem ártana pihentetni a dugást, szerintem.

2016. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem extra hosszú, de nem is rövid. Szerintem olyan 15 centi lehet. Viszont vastag.
2016. aug. 20. 14:23
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól esik, akkor hajrá. Mondjuk gondolom csak az elején lesz ilyen gyakran anális szex. Utána meg ritkábban. Ez elég sok, de most élsz!!!
2016. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 youngboy26 ***** válasza:
100%

Kérdezô, #4-es vàlaszoló vagyok.

Nekem is ilyen farkam van, amit leírtál a barátod eszközérôl

2016. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
És te is folyton a fiúdban vagy?
2016. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Antal Imre is már 40-50 éves korára beszart sokszor, mert meleg volt és állandóan dugatta a seggét.


Hosszú távon (éves távon, egy életen át, folyamatosan) havi szinten max két kézen megszámolható alkalom az, ami még normális.


Aki szerint ha seggbe dugnak havi 30-szor évtizedeken át, annak nincs semmilyen hatása a segged záróizmaira, az mégis mit gondol?

2016. aug. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez sokáig megy csoda lenne, ha nem mennének tönkre a záróizmok. Heti 2-3-nál több nem kéne. Orálozz neki többet. Proktológust is lehet érdemes felkeresni, ha van egy kis pénzed, de biztosat ő sem fog tud mondani.
2016. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!