Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányosabb passzív meleg fiúk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányosabb passzív meleg fiúk, nektek személyiségre, kinézetre, életkorra stb. milyen pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 16:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a 8-as vagyok, igen én a kifejezetten vékony, halványan izmos pasikat kedvelem, ha nagydatab izmos, az engem taszít.
2016. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Kinézetre, nálam magasabb +175 cm, férfias, ápolt, nálam is az arc fontos, ha helyes akkor mindegy, hogy macis, vékony vagy kigyúrt, nálam a testalkat annyira nem számít.

Életkor pár évvel fiatalabb az nem gond, én 25, szóval 22-től 40-ig nálam ok.

Személyiségre: kedves, vicces, az se baj ha egy kicsit romantikus, domináns, szeretem ha a pasim irányít, kapcsolatban és az ágyban is egyaránt, legyen ő a férfia kapcsolatban.

25/passzív/nagyon lányos crossdresser

2016. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!