Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megéri várni egy igazi fiúra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni egy igazi fiúra, igazi szerelemre? (meleg vagyok)

Figyelt kérdés

Telik az idő a hónapok évek és sehol semmi. Alkalmit nem akarok, nem tudnék ugy szexet nem érezném jól magam. De telik az idő és attól félek,hogy kifutok belőle és öregként kinek kellek majd?

Vagy inkább élvezni kéne az életet? Minél több jóképű sráccal ágyba bujni és nagyokat kefélni? Nem is tudom mi lenne a helyes.

Volt időszak amikor sürgettem, folyamatosan kerestem, de nem találtam meg az igazit. Ma már nem sürgetem, a munkám miatt már nem is lenne annyi időm a társkeresésre.

Szomoru vagyok és magányos. Hiába jól fizető munkám van, nem vagyok boldog benne a pénzzel se ha nincs mellettem egy társ.



2016. aug. 24. 22:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom mintha én írtam volna ki ezt a kérdést szóról szóra :D Szóval teljesen átérzem a problémádat. Ha gondolod és van kedved beszélgethetünk róla.
2016. aug. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ismerős helyzet. Bár tudnék tanácsot adni, mindenesetre próbálj keresgélni, ha pedig a szíved nem kívánja az alkalmi kapcsolatokat, akkor nem kell eröltetned. Én sem tudok ilyenekbe belemenni. Teljesen belefáradtam az egészbe, egyszerűen hiába a sok próbálkozás ha szerelmet senki iránt sem érzek. Annyira "legalja" emberek vannak sajnos.

18/f

Remélem több szerencséd lesz! :) Kitartást! :(

2016. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát nemcsak a szívem, de a lelkem sem mkívánja az alkalmi kapcsolatokat. Te még fiatal vagy,én már több mint kétszer annyi idős, de nem baj,majd jön valaki. Ha nem jön, az sem baj, akkor se fogok lesüllyedni az olyanok szintjére.
2016. aug. 29. 13:59
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Az Élet Ma Van!
2016. szept. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megéri. 20 vagyok, de nem volt senkim...persze a tény, hogy nem is vállalom fel nyilvánosan magamat nem segít, de a lényeg az, h én szerelwmből szeretném elveszíteni. De mindenkinek más az életfelfogása és az értékrendszere. Nekem érzelmi, értelmi kapcsolat kell. Ha neked a dugáson jár az eszed mindig, akkor tedd azt. Ahogy neked jól esik. Mi nem mondhatjuk meg, h neked mi a jó. :)
2016. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Két egyforma nemű ember között szerelem nem létezhet, hisz szerelem csak férfi és nő között létesülhet ebbe a mi ócska 3D-s világunkban !

Az, hogy két férfi vagy két nő szerelmes egymásba az nem más, mint önálltatás és hazugság.

Ez az igazság, de attól még tőlem csinálhattok amit akartak, de valódi szerelem nem lesz.

2016. szept. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 kovpet ***** válasza:
100%

"hisz szerelem csak férfi és nő között létesülhet"


Mondj még ilyen természeti törvényeket, hadd tanuljunk tőled!

2016. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!