Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket nem készít ki néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem készít ki néha lelkileg az, hogy az alkalmi partnerek elsunnyognak?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy mondjuk napokig ismerkedtek, találkoztok, dugtok és utána eltűnik a srác. Vagy csak szép lassan nem írdogál, stb. És nem tudjátok miért. Én egy csomószor jártam így. Most pl egy srác akivel már 5x taliztam játsza ezt velem el éppen és eskü ideges vagyok ettől. Talán mert én mindig őszinte szoktam lenni, még akkor is ha az kicsit kellemetlen.
2016. aug. 31. 09:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom, hogy sok a link srác és nem csak a melegek közt, de akkor se értem, ha valakinek "kiadja" magát az ember, akkor hogy tud utána tök más lenni?
2016. aug. 31. 09:08
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nincsenek alkalmi partnereim, és nem dugok fűvel-fával. Ennyi a titok.
2016. aug. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam elsunnyogni főleg nem szex után.
2016. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Már nincsenek alkalmi partnereim.

De az alkalmi, az alkalmi. Nincs semmi kötődés, nincs további elvárás, nincs "kiadom magam". Nincs örkké tartó levelezgessünk, vagy mit tudom mi... Pár alkalom, vagy csak egy. Ha lelép, lelép. Ennyi. Így nem is igazán értem a problémát.

2016. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ez van ha kicsit hamar jössz össze valakivel szex terén, mindegy, hogy homo vagy hetero. Nekem 3 komoly kapcsolatom volt, és mind a három rendes, több heti randizással jött össze, ahol addig nem volt szex vagy fogdosás amíg meg nem győződtünk arról, hogy mi kapcsolatot akarunk. Voltak futó kalandok, ahol 3 napig rózsás volt minden, aztán tomboltunk és annyi volt. Ezt nem lehet hibáztatni, hiszen néha tényleg csak a kanosság beszél belőled ami el is múlik ha lefekszel a másikkal.
2016. aug. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem a problémát. Az alkalmi az alkalmi. Mégis mit vársz?
2016. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezzel nem vagy egyedül. DE!! Legközelebb el kellene döntened, hogy alkalmit vagy tartósat akarsz. Ha azt látod,hogy a másiknak csak szex kell, akkor bele se menj vele semmibe, hagyd ott. Nem kell az első randin lefeküdni egymással.
2016. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Te mégis mit vársz egy kis légyott után? Ahogy Te is, a többi srác is talál másik partnert. Ha fix társaságot akarsz és többet az már Párkapcsolat.
2016. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem a problémát, az alkalmi arról szól hogy szex, majd viszlát, aztán esetleg lehet több alkalom, de valószínűbb hogy nem lesz. Keress inkább kapcsolatot vagy tartós szexhavert, de akkor tisztázd előre hogy mit szeretnél!
2016. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én eleve szexhavert keresek mindig. Ezért zavar. Tehát nem csak 1 alkalomra.
2016. aug. 31. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!