Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Harminc és negyvenes pasik!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harminc és negyvenes pasik! Járnál egy igazán gyerekes és infantilis fiúval? - nem pelenka fétises- de azon kívül hihetetlen infantilis, gyerekes, és a külseje öltözködése is az.18f

Figyelt kérdés
2016. szept. 8. 21:09
 1/6 A kérdező kommentje:
és az izlése is gyerekes, pl kedvenc csatornája a cartoon network....
2016. szept. 8. 21:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár én lány vagyok, de nem járnék egy lélekben még gyerek emberrel. Ha szeretem esetleg mégis, akkor megvárom, hogy "felnőjön", ha érted. De valószínűleg megpróbálnék mást keresni.. Attól még lehet, hogy a barátja lennék, támogatnám őt, segítenék neki fejlődni, stb..
2016. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kovpet ***** válasza:
74%
Ha cuki, akkor igen :)
2016. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Én járnék szívesen. 40 vagyok de fiatalos.
2016. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Én is járnék egy ilyen sráccal simán. :) Majdnem 30/F :D
2016. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha testileg-lelkileg bejövünk egymásnak, simán járnék ilyen sráccal! (32)
2016. szept. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!