Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek miért várja el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért várja el a legtöbb passzív srác, hogy a másik fél kezdeményezzenek náluk? 20A

Figyelt kérdés

2016. szept. 10. 18:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem...Pont azért lenne jó, hogy meleg vagyok, mert egy másik sráccal járnék, aki hasonló, úgynevezett férfias gondolkodású, mint én, nem egy csaj. Persze ez nem negatívum, de nekem furcsa.

De nekem az az ötletem, hogy szeretnek (egy részük) kiszolgálva illetve alul lenni. ;)

20/aktív(?)

2016. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
a passzívak nem lányok, ők is férfiak/srácok, mint bárki más szerintem!
2016. szept. 10. 21:56
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy hol kezdeményezzen? Ismerkedésnél vagy már kapcsolatban a szexben? Vagy már ismerkedés során az első szexben?
2016. szept. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

az ismerkedésnél

pl elvárja h mások írjanak rá

2016. szept. 11. 19:39
 15/22 anonim ***** válasza:
95%
Én is mindig megvártam ismerkedésnél,hogy a másik írjon rám. :D Túlságosan is féltem az elutasítástól, utána nem tudtam mit írjak, aggódtam hogy bénának fog hangzani esetleg túl nyomulósnak tűnik.
2016. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

nem várom el. max nem merek odamenni. de mostani barátomnál pl én kezdeményeztem


22F

2016. szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Full passziv vekony srac vagyok, es pl az elso baratomnal en kezdemenyeztem. Neha szoktam, neha elvarnam, hogy hozzam jojjenek . De egyaltalan nem viselkedem lanyosan, szal, nem elek varazsvilagban. :D
2016. szept. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Én elég félénk vagyok, egyszerűen nem merek kezdeményezni, ismerkedni. Meg amúgy is olyan fiúk tetszenek meg, akikről nem lehet sejteni sem, hogy melegek. Persze ők heterók, mert nincs szerencsém...

Nekem egy fiúban (aki aktív) vonzó, hogy ha kezdeményező és magabiztos, de ugyanakkor szerény és kedves. Nem tudom miért, egyszerűen csak tetszik és jól esik. Lehet kicsit lányos, pedig én is fú vagyok, nincs az, hogy a hagyomány úgy kívánja. :/

2016. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én passzívként szeretem magam kéretni és tetszik, ha odavannak értem, ezért nem szoktam kezdeményezni. :D 21f
2016. szept. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
93%

"Pont azért lenne jó, hogy meleg vagyok, mert egy másik sráccal járnék, aki hasonló, úgynevezett férfias gondolkodású, mint én, nem egy csaj."


De gondolom az ágyban már zavarna, ha férfias gondolatai közt meg akarna dugni téged.

2016. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!