Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk nektek milyen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek milyen volt az első szex?

Figyelt kérdés
Részletesebben is irhattok.
2016. szept. 12. 19:54
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem emlékszem az elsőre már,...de állva csináltuk azt tudom.Így elsőre elég érdekes, Ilyen állati ösztönök törtek elő belőlem hogy nyomd és nyomd xD talán kicsit betegesen hangzik de aki már szexelt az érti :) totál rádzuhannak az indulatok. 18/F
2016. szept. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Feke17MKSz válasza:
100%
Én élveztem is meg nem is. Nekem jó volt, de a barátnőmnek is az volt az első és hiába figyeltem oda neki nagyon fájt. Ez rontott az én élményeimen is. A 2. alkalom 1000x jobb volt.
2016. szept. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát fájt egy kicsit az elején de nagyon jó volt utánna.Eszméletlen izgató volt a szituáció is.
2016. szept. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!