Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív fiúk, hogyan dugjon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiúk, hogyan dugjon az aktív fiú, hogy az nektek a lehető legélvezetesebb legyen?

Figyelt kérdés
Pl. milyen pózban a legjobb nektek? Gyorsan vagy lassan csinálja? Mennyire menjen mélyre? Bármit írhattok, ami eszetekbe jut, köszi!

2016. okt. 4. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Kutya póz akkor jó ha alkalmi vagy első alkalomról van szó, misszionárius pedig ha már kicsit összébb rázódtunk és ismerjük egymást és nem csak az élvezetekről van szó :/
2016. okt. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%

kutya, az tényleg szexi és vadállati. Hogy mennyire gyors/lassú meg mély, az függ a méretétől meg stílusától.

Pl nem jó tövig benyomni és utána mint a nyuszi nyomni, azért kell egy kis bemelegítés. Az elején amúgy is jobb a lassú, mert akkor érzékenyebb minden.

2016. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Igazából ez attól is nagyban függ, hogy az aktívnak lefelé vagy felfelé görbülő, esetleg nyílegyenes szerszáma van. A lehető legélvezetesebb a passzívnak akkor lesz, ha úgy sikerül elhelyezkedni, hogy épp a prosztatát masszírozzák a mozdulatok.
2016. okt. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
keményen
2016. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Az elején legyen óvatosabb, lassan és finoman vezesse be a helyére. Amikor már bent van teljesen, onnantól viszont gyorsíthat fokozatosan a tempón. A végére pedig dugjon meg rendesen. :) A pózok közül szerintem is a kutyapóz a legjobb és a legizgatóbb is egyben mindkét fél számára. :)
2016. okt. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 youngboy26 ***** válasza:
77%

Nekem ebben nem volt részem a kapokból.

Srácok, 26 éves vagyok, 14,5-15 cm, és vastag, ez mennyire jó farok? (pesti vok)

2016. okt. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
97%

Eleinte lassan óvatosan, de ez függ mérettől is, aztán ha már kellően kitágultam, akkor szeretem ha keményen megdugnak. Mélyen csattogósan durr bele.

Póz attól függ alkalmi vagy nem nem, szex vagy szeretkezés, szeretkezésnél az összebújósabb pózok ami közben csók meg simi mehet, bár a végén szeretem ha az is átmegy kemény dugásba.

Több pózban szeretem csinálni ne csak az egyik fél dolgozzon először szeretek beleülni, lovagolni,aztán kutya is jó, de nekem a kedvencem, hasamon fekszek kinyomom a popsim párnát teszek alá általában, aztán úgy dugnak. Mondjuk itt is egy nagy vastag méretű pasival ezta pózt nem csinálom, max óvatosan, mert napokig fájna utána, itt elég mélyen és durván meg tudnak dugni, ebben a pózban.


25/f

2016. okt. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!