Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, ti is szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, ti is szoktátok úgy érezni, hogy sokkal jobb lenne ha női nemi szervetek lenne?

Figyelt kérdés

Fiatal meleg fiú vagyok és egy ideje csak a szexre tudok gondolni egész nap, mindig mindenhol merevedésem van és egy nap többször is ki tudnám verni (illetve néha ki is szoktam). Viszont én nem arra vágyok, hogy én dugjak meg valakit, hanem hogy valaki engem és mivel nekem az anál nemigazán menne, mindig azt képzelem masztizás közben, hogy lány vagyok (vagy legalábbis női nemi szervem van) és valaki jól megfektet.

Ezzel nem lenne olyan nagy baj, de tegyük fel, ha élőben egy fiúval szex-helyzetbe kerülnék és nem lenne a közelben se sikositó, se semmi, akkor csak az orál maradt, ami se nem olyan jó, se nem olyan mint a szex, ráadásul engem nem is tudna kielégiteni.

Szóval engem nagyon idegesit, hogy nem lánynak születtem és nem tudom, hogy hogy tudnám ezt orvosolni..

Valaki másnak hasonló gondolatai, problémái? Mi a véleményetek erről?

(Nem kérek privát üzit, főleg nem ismerkedőset)



2016. okt. 22. 15:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem transzszexuális vagy. Semmi baj ha nagykorú leszel átműttetheted magad nővé. Nagyon hatásos módszerek vannak, teljesen olyan lehetsz mint egy nő, igazi nemi szervvel.
2016. okt. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Ez nagyon betegnek tűnhet, de én azt próbálnám ki, hogy milyen lenne, ha nem lenne farkam (de heréim igen), és csak a fenekemmel élvezhetnék el.


22/F

2016. okt. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#3.

Ha a fenekünk funkcionálna vagina ként is, az úgy tényleg jó lenne, mert az anál nem lenne fájdalmas, hanem kellemes érzés, mint a nőknek a rendes szex. xD Csak akkor, hogy az ürités hova kerülne az megint egy másik kérdés

2016. okt. 22. 16:10
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanez a bajom. Az anált nem szeretem, de amúgy meg jó lenne a szex. De transzszexuális sem vagyok. Nem szoktam női ruhákat sem hordani, azt sem szeretem. És arra sincs vágyam, hogy átműtessem magam. Az más lenne, ha másik neműnek születek, de ilyesmi miatt nem feküdnék kés alá.

Szóval ez van.

2016. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van nálam is..


Bár engem az orál is érdekel, viszont sokkal szívesebben gondolok arra, hogy nőként fektet meg valaki.. :D

t

2016. okt. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább a 'sosem jó ami van" esete. Nőnek lenni sem olyan jó vagy könnyű. A nőknek is ugyanúgy fájhat vagy vérezhet szexnél, nem biztos, hogy (könnyen) nedvesednek, vagy hogy azonnal be lehet nekik vágni, kellhet a felkészítés, síkosító ott is, az orgazmust meg köztudottan sokkal nehezebben érik el, a legtöbb nem képes vaginális orgazmusra, tehát ott is kell segédlet bőven, a terhesség veszélyéről vagy arról nem is beszélve, hogy a férfiak sem igazán bánnak jól sokszor a nőkkel, és önzőek az ágyban, az orális szexet meg ugyanúgy elvárják tőlük, ha nem jobban.
2016. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

én szoktam így érezni bár nem vetem meg az anált se :)

főleg hogy így szoktam öltözködni itthon (igen én vagyok)

[link]

2016. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
#7: A farkadra kellene egy erényöv.
2016. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
miért?
2016. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Mert én ha a helyedben lennék, "nőiesebb" lenne csak a fenekemmel élvezni. Egyébként nagyon irigylem a tested, bárcsak nekem lenne ilyen.
2016. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!