Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk miért vagytok ilyenek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk miért vagytok ilyenek?

Figyelt kérdés

Párszor előfordult már velem,hogy amikor megismerek egy fiút,rögtön letud nyűgözni azzal,hogy kedves,aranyos,vicces és nem utolsó sorban helyes.Kis idő elteltével,amikor már egy ideje ismerjük egymást,elmondja,hogy ő meleg.Ezzel igazából nincs is semmi baj,mert toleráns ember vagyok,csak rosszul esik,hogy a meleg srácok a jó fejek,míg a heterók közül 10/9 b*nkó.A barátaim nagy része meleg fiúkból áll.

22L


2016. okt. 24. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

én meg egy normális meleg/bi fiut szeretnék már találni.

36 vagyok (debreceni)

2016. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

És ez kit érdekel 1-es? Már bocsánat, de semmi köze a kérdéshez.


Hidd el, hogy a melegeket között is rengeteg felszínes, bunkó, sekélyes, tirpák alak van. :)

2016. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy meleg fiú, aki tetszett, de kiderült, hogy egy hatslmas nagy féreg. Ismerek olyan hetero srácot, aki kedves, aranyos, helyes csak...hetero.

Szóval szerintem ezt jól kitalálták az égiek, hogy a hetero lányok találkozzanak a meleg normális fiúkkal, meleg fiúk a hetero normális srácokkal, de fordítva ne nagyon. :/

2016. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

"Párszor előfordult már velem,hogy amikor megismerek egy fiút,rögtön letud nyűgözni azzal,hogy kedves,aranyos,vicces és nem utolsó sorban helyes.Kis idő elteltével,amikor már egy ideje ismerjük egymást,elmondja,hogy ő meleg"


Vagyis egy átlagos pasi kébe aki nem akar megdugni de azért folyamatosan próbálkozik, higy növelje az egódat.


" rosszul esik,hogy a meleg srácok a jó fejek,míg a heterók közül 10/9 b*nkó."


Általánosító fasság.


" barátaim nagy része meleg fiúkból áll. "


Akkor rájöttél már, hogy úgyse dugnak meg.

2016. okt. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!