Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy bárkivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy bárkivel megbeszélek online egy oda-vissza orált, pár nappal a megbeszélt időpont előtt eltűnik és nem válaszol?

Figyelt kérdés
Többször is volt már rá példa

2016. nov. 1. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert csak a helyzet izgatja fel őket. Gyakorlatban már nem szeretnék, de elméletileg izgató.
2016. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert meggondolják magukat vagy csak szórakoznak. Ez engem is idegesít.
2016. nov. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Megijedtek a nagy f_szodtól. Lehet én is megijednék.
2016. nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. Valoszinüleg vagy szórakozott csak, v. elszállt a batorság, izgalom.

Ha valami közbejött volna csak, akkor keresett volna.

2016. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát már addigra nem volt kanos. Ismerős sajna:(
2016. nov. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gerinctelenek ...
2016. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ugyanez a problémám nekem is. épp a héten beszéltem meg itt valakivel egy ilyen találkát és természetesen semmi nem lett belőle.
2016. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok

Utolso késztetett irasra. Tényleg nen értem embereknek miért jo ilyennel szorakozni.

Mert mar a megijedést is kétlem.

Amit elmondtatok nem az jön le hogy márol holnapra akartatok találkozni egy kis közös orálra. Gondolom minden esetben megelőzte egy ismerkedési fázis. Tehat volt ideje átgondolni.

2016. nov. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Mert emberek nem igazából nem "orálra" akarnak találkozni, hanem emberi kapcsolatokat akarnak. Miután elmúlt az ismerkedés izgalma, már inkább nem is akarnak arra gondolni, hogy miről beszéltek veled. A megoldás: normális ismerkedés, nem csetszex.
2016. nov. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát szexmentes randira is nagyon nehéz rávenni egy másik fiút, én úgy tapasztalom.
2016. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!