Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan kell coming outolni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell coming outolni? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
2016. nov. 2. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira elakarod mondani otthon, először hozd fel a témát, hogy mi a véleményük az egészről, majd ha úgy érzed, ülj le velük és mondd el.

Én várok, amíg lesz fix munkám -tanulmányaimat befejeztem- és lakásom, mert akkor még ha rosszul fogadják is, nem kell félnem, hogy kidobnak vagy hasonlók.

Nagyon gondold meg és csak akkor tedd meg, ha biztos vagy benne! Bár én először egy barátomnak mondanám el, akiben bízok és tuti nem mondaná el másnak(bár erre sajnos nincs biztosíték).

2016. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia...hát szerintem ebben senki sem segít neked...ezt csak te tudhatod, a saját érzéseidre kell adnod, te ismered a kornyezeted, te tudod, hogy kihez hogy kell viszonyulnod...kitol, mit várhatsz...


En pl otthon még nem mondtam semmit, mert úgy gondolom, hogy amíg nincs egy komoly kapcsolatom, egy alapom, addig nem muszáj...de barátaim, munkatársaim mindenki tuddja...és nem kellett mondanom sorra...elmondtam egynek és az adta toább... :D ... de csak is jó élményeim vannak ezzel kapcsolatban...komolyan...egy rossz szavam nem lehet...ne félj! :) aki kedvel...melegként is fog...

2016. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Kezdd a méhecskéknél, meg a virágoknál. Hogy vannak méhecskék, akik nem szeretik a bibét, ellenben a porzót szopogatni nagyon.
2016. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ment a pacsi, a hasznos válaszoloknak! :)
2016. nov. 2. 20:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

azt kellene előbb kipuhatolóznod hogy vajon mi a véleményük a melegekről. és ha nincs nagyon rossz véleményük, akkor is csak nagyon óvatosan.

tudok olyat aki amikor elmondta, nagyon megértőek voltak vele a szülei, és biztositották hogy igy is szeretik. de olyat is tudok akit azonnal pszichológushoz akartak cipelni és nagyon sirt az anyja miatta.

2016. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 en vagyok a masodik lehetoseg!:D fater megkepoen jok fogadta, anya csak sirt es sirt.. 2napig... Ma is probalt gyozkodni h ismerkedjek lanyokkal is, de mondtam h nem. Pszichologushoz is akartak vinni merth "mindent megkell probalni h "normalis" legyek".... Dea pszichologus megmondta neki szerencsere h ezzel nemlehet mit kezdeni es foleg nem betegseg,uh vegul szerencsere nem kelett mennem..
2016. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2%
2016. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!