Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Írtam egy meleg PUA történetet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam egy meleg PUA történetet, a puafesztivál fórumra, meleg pasik, hogy tetszik nektek?


2016. nov. 6. 14:31
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez fantasztikus volt.

Más témában amúgy nem szoktál írni?

Kezded kimaxolni ezt a témát, de szívesen olvasnék tőled bármit, mert mindig szétröhögöm az agyam. :D

2017. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

Egyes ismerőseim szerint ezzel a Shemale történetével túllőttem a célon, azért kösz az elismerést!


Írtam sokat, de sok cikkem elveszett, mert lelövik a Facebook oldalakat.

Ezt a blogot is én írtam:

[link]

2017. jún. 24. 23:43
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

Mosolyogtam a blogon is, de azzal az a baj, hogy túl sok olyan emberrel találkoztam, akik teljesen komolyan ugyanazokat elmondták, amiket te is a posztjaidban.


Amúgy nem csak a shemale-es történeteddel lőttél túl a célon, hanem az összes buuzis sztorival. :D


Korábban én is gondolkodtam azon, hogy megírok egy troll sztorit, csak én mindig lusta voltam hozzá. De annak nem buuzis története lett volna. Jimmi régen azt mondta, hogyha nagyon félsz, akkor kezdetben elég öreg nénit is megnyitni és így tovább haladsz majd. Abból egy jó sztorit lehetett volna kerekíteni, hogy valaki félreérti és nem öreg néni nyitásától halad fiatal csaj felé, hanem öreg néni nyitásától öreg néni megdugásáig.

2017. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

Csak meleges történetet írtam eddig.

Ez az öregasszonyos jó ötlet, megfordult a fejemben nekem is.

Gondoltam még egy elmegyógyintézetben játszódó történetre, mert Jimmi letagadja, hogy vannak elmebetegségek, meg gyógyszer ellenes is. Abból is kisülhetne vicces sztori.

Jimmi az szcientológus, szóval nem csoda, hogy elutasítja a mentális betegségek létét.


Hát aki a blogomat komolyan veszi, azért nem kár. Kommenteket is érdemes olvasni

2017. jún. 25. 23:56
 45/46 A kérdező kommentje:

Most kicsit demagóg voltam, hogy azt mondtam, letagadja a mentális betegségek létét.

Nem ez a jó szó rá, hanem úgy tartja, hogy az agynak nincs szüksége gyógyszerre, és önmagunktól ki lehet gyógyulni bármiből.

Ez baromság, aki járt áltsuliba, és odafigyelt, az már meg tudja ezt cáfolni.

Pl. ott az agyvérzés, ahol egy ér szétdurran az agyban, és károsodást okoz, megvan a mérhető oka, és lehet kezelni gyógyszerekkel.

Agyér elmeszesedésnél lehet szedni Cavingtont, így nem lesz feledékeny az illető.

Jimmi ezzel a kijelentésével szembeköpi milliók szenvedését. Egyik rokonom agyhártyagyulladást kapott, hátralevő életében egy nyálcsorgató fogyatékos lett. Van több Sclerosis multipkexes ismerősőm ők is sokat szenvednek, de egy Pua tréning biztos helyrehozná őket.


Olyan is volt, hogy egy skizofrén gyerek feljött a Puafesztiválra tanácsokat kérni, és Jimmi, meg több fórumtag lebeszélte a gyógyszerszedéséről.

A skizofrénia pedig agyi betegség, nem tudja a tudomány a kiváltó okot, de mérhető az agyban, túltengő dopaminszint, bizonyos mutálódott gének.

2017. jún. 26. 00:46
 46/46 anonim válasza:
100%
Igazi példakép vagy nigga ;)
2017. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!