Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » DOM srácok! Ha egyszer kipróbá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DOM srácok! Ha egyszer kipróbáltam és tetszett mennyire bírom majd nélküle?

Figyelt kérdés
Tegnap egy fiatal sráccal játszottunk. Kérte, hogy használjam, alázzam, stb. A kemény az, hogy az elején nem voltam valami jó, de a végére elkezdtem élvezni a hatalom ízét. A srác amikor végeztünk egy csomót dícsért, hogy mennyire élvezte és milyen jó vagyok és még sose volt senki ennyire egy húron vele. A lényeg, amin elkezdtem parázni, hogy ha élveztem később is ezt akarom majd? A sima szex is élvezhető marad azért? Meg általában mennyire vevők erre a fiatal srácok? Mert szerintem akivel voltam egy kivétel, hogy 19 évesen ez izgassa.

2016. nov. 7. 10:31
 1/5 October15 ***** válasza:
95%
Miért ne lenne elég?:D + Miért lenne fontos, hogy általában érdekli-e őket? Talán mindet meg akarod hajtani?:D Ha nem akkor szimplán keresel olyat akivel éppen aktuálisan egyeznek az igényeitek.
2016. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

birod nélküle ne aggodj. sőt ha nem csinálhatod egyfolytában akkor édes igazán (mint tiltot gyümi).

amúgy szerintem nagyon sokan vannak aki ilyenre vágynak csak nem merik bevallani. inkább ez lesz a kíhívás,hogy rátudd venni,hogy elmondja titkos vágyait.

2016. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon izgat 22 eves fiukent, ha kikotoznek meztelenul jo feszesen es tobbszor a csucsra visznek, csikiznek, stb..
2016. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg éppen ellenkezőleg, nagyon sokan vagyunk, akiknek fullra bejön.
2019. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
En is kipróbálnám egy Dom pasival
2019. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!