Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok nektek mennyire jon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok nektek mennyire jon be a hosszú haj egy passzívon?

Figyelt kérdés

PL. ilyenre gondolok

[link]



2016. nov. 20. 11:04
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

[link]


Tessék. Remélem minden kételkedonek megnyugszik a lelke, hogy nem én pontoztalak le titeket.

2016. nov. 22. 15:45
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Van aki azt mondja, hogy 100 kiló felett férfi a férfi, én ugyanezt gondolom, de hosszú hajjal...persze ha igényes, ápolt, egészséges. Van olyan pasi, aki rövid hajjal is helyes, de azért szeretnék a páromnak a sűrű, vastag szálú, ragyogó hajába kapni időnként /elég sűrűn/. :P

De az se zavarna, ha rövid lenne a haja, csak megszólnám érte, mint a nagymamák a hosszú hajt. XD Felőlem festheti, lehet mohawk/deathhawk-ja is(oldalt felnyírt) vagy akármilyen stílus, ha ő neki tetszik, egészséges a haj és nem kopasz. ;)

Kicsit off, de mégis szerintem számít: Nekem az nem jön be inkább, amikor a pasiban nincs semmi férfiasság. Akkor lehet ilyen-olyan haja, ha úgy viselkedik, mint egy csaj.:/

20/f/a?

2016. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
8%
Férfiakon egyáltalán nem tetszik a hosszú haj.
2016. nov. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Szomorú hallani :/
2016. nov. 23. 14:44
 25/41 anonim ***** válasza:
10%
Semennyire. Nálam egy fiú ott kezdődik, hogy rövid a haja.
2016. nov. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
15%

Vigyázzatok mert én pontozok le mindenkit (nem a kérdező) akinek nem tetszik a hosszú haj..

Mi az hogy nem tetszik? Na ti vagytok a buzernások..

Ment a lepontozás jobban

2016. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
6%

Mi az hogy nem tetszik? Na ti vagytok a buzernások..


Hát.. már meg se haragudj, de ha nekem pasi kell, akkor nem egy hosszú hajú kislányt akarok látni, nem beszélve arról, hogy a hosszú haj egy pasi minden szépségét elveszi, egyszerűen nem férfinak való.


Egyszer régen volt egy pasi. Hosszú haja volt. El nem bírtam volna képzelni, hogy pasiként nézzek rá. Egyszer aztán levágatta a haját, s utána egy ideig bele is zúgtam. :D


Na ennyit számít, hogy hosszú vagy nem hosszú a haj. :)

2016. nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim válasza:
100%
nekem nagyon!!!
2016. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Legalabb. 1 valakin😀
2016. dec. 4. 22:06
 30/41 anonim válasza:
0%
neked egy nem is elég? :-)
2016. dec. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!