Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hosszú hajú fiúk tetszenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú hajú fiúk tetszenek még valakinek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már nem kimondottan divat, de én pl. meghalok ha egy srácnak jó hosszú a haja... Nekem is hosszú, de senkivel se találkoztam, akinek tetszene :D 26/f

2016. szept. 3. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az illető úgy néz ki mint Harry Styles akkor igen XD :33 amúgy nekem a haj általában nem a legfontosabb. Főleg az arcát nézem egy srácnak. Csak kopasz ne legyen! Egy időben meg különösen tetszettek a hosszú hajú fiúk, most is van pár. Én is hosszú hajat szeretnék de nem nő úgy és nem is állna jól nekem sajnos.
2016. szept. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát, őt nem tudom, hogy kicsoda, de ennyire még nem hosszú nekem :)
2016. szept. 4. 00:01
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Gerappa!
2016. szept. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Hát nekem csak a fejem tetején hosszú.


19/Feminin/Passzív

2016. szept. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%

Nekem abszolút nem. :) Emlékszem, régen volt egy heteró fiú, akit hosszú hajúként ismertem meg. Abszolút rá sem bírtam nézni úgy, mint férfira, tetszeni meg végképp nem tetszett. Néhány év múlva levágatta a haját rövidre, onnantól pedig annyira megtetszett, hogy szerelmes is voltam belé egy ideig. :D

Nálam csak a rövid haj jöhet szóba, valahogy a hosszú haj eltakarja egy férfi arcának szépségét.

Persze ez csak az én véleményem-én ízlésem, vannak emberek, akiknek pont a hosszú haj jön be, nem vagyunk egyformák.

2016. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs ezzel gond, én pont, hogy a rövid hajat nem kultiválom annyira :) Mármint az ilyen tüsirövidet, attól herótom van. Ha már ez az ecsethaj-féle hosszúságú, az már oké, de az ún. "emós" haj az egyik favoritom :)
2016. szept. 4. 10:18
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A pasim olasz, neki vállig érő sötétbarna barna haja van.

Vagyis nem vállig hanem a füle alá ér. :)

És nagyon nagyon sexis.

2016. szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Imádom és én is növesztem :P Volt már hosszabb és dicsérték, mert természetes vörös
2016. szept. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ennek szívből örülök, ha még vannak fiúk, akiknek ez tetszik... :D Én sajnos ritkán találok, nem is láttam még rómeón a környékemben hosszú hajú srácot :(
2016. szept. 5. 22:28
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszenek. Ez a vicces, hogy egy srácot láttam, hogy figyelget és nem nagyon törődtem vele, mert engem sokan megnéznek, de amikor megnövesztette a haját, akkor jobban felfigyeltem rá. Alapvetően volt egy kis hasonlóság közte és a kedvenc színészem között, de hosszú hajjal még jobban úgy nézett ki, mint egy jóképűbb "verziója" annak a színésznek. Most levágatta a haját, de attól még nem visszakoznék, ha elhívna randira vagy ilyesmi...:D (Amikor a hajába túrt, ughhhh, leírhatatlan érzés fogott el olyankor. De úgy tűnik/remélem, mintha megint elkezdte volna növeszteni.:*)

Az én hajam most vállamig sem ér, mert levágattam -újítani kell időnként-, de a célom legalább a vállamig való növesztése. Egészséges, ragyogó hajam van, ami gyorsan is nő és a festéket is nagyon jól bírja szóval szerencsés vagyok.:) Az a bajom ezzel, hogy míg más srácok pasisabban néznek ki, addig én úgy nézek ki, mint egy csajXD Jó, azért nem, de arcszőrzet nélkül kisfiús lesz tőle az arcom. Nem értem, miért.:/ Pedig férfias arcszerkezetem van.

Az én hajamat anno, amikor elkezdtem növeszteni, a családom nagyon szidta, mert "fiúknak rövid hajuk van", de most az emberek inkább csak dicsérik. Pont ez a baj, hogy van egy csaj, akinek szintén bejönnek a fiúk hosszú hajjal és egyszer majdnem azt válaszoltam erre neki, hogy nekem is.XD(Publikusan nem vállalom fel, mert vidéki vagyok.)

20/f

2016. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!