Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az anál is olyan kellemetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anál is olyan kellemetlen érzés mint az ujjazás? Ritkán megujjazom magam egy kicsit és pontosan olyan érzés mintha nagyon kellene vécézni. Ettől még a szex lehet kellemes?

Figyelt kérdés
(meleg kérdés)

2016. nov. 21. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha keveset csinálod, akkor nagyon ilyen érzés, ha kicsit gyakrabban, ill. nem csak ujjal, akkor élvezhető.
2016. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem ha ujjaznak, viszont ha dugnak az nyami.
2016. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Joe.38 ***** válasza:
0%
És amelyik nő akarja kívánja az óklözést ? Ujjazás mellemetlen ? Hm.... akkor az óklözés az közeokori kínzás ha a nó kéri - akkor is ?
2016. nov. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobb erzes az anal mint az ujjazas. Mondjuk bennem mar volt 2farok is, de elveztem :3
2016. nov. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!