Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A heteroszexualitással szemben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A heteroszexualitással szembeni kisebbségi komplexus okozhatja ezt néhány melegnél?

Figyelt kérdés
Vannak melegek, akik úgy gondolják az anális szex az igazi szex, minden más csak előjáték. A heteroszexualitásban létezik egy olyan felosztás, hogy a hüvelyi behatolást hívják közösülésnek, mindsn mást pettingnek. Lehet megelégelték a fent említett melegek, hogy ők csak pettingelni tudnak, ezért akarják az anális szexet az orális szex fölé emelni?
2016. nov. 27. 16:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
hát kezdjük ott, hogy attól, hogy nekem az anális szex a szex, az nem azért van, mert a többit nem tartom annak. a vaginális szex is ugyan úgy szex. számomra, mivel barátom van, nekünk az anális közösülés a "csúcsa" a dolgoknak. hetero párnál nyilván az, ha puncit dug a srác. mindkettő igazi szex, sőt ha épp csak orálozunk egyet az is szeretkezés. kinek hogy esik jól. még mindig nem értem, miből gondolod hogy ez kisebbségi komplexus. miért kéne rosszul éreznem magam mert én nem dugom punciba, csak fenékbe? nekem teljesen mindegy ki mit hív igazi szexnek. ha egyesek szerint az anális szex is csak petting, akkor ez van. nekem ez a szex, nem érzem emiatt rosszul magam, nem számít ki mit gondol erről. eleve nem teljesen mindegy minek nevezzük? téged ez miért foglalkoztat egyáltalán, hogy mindenáron meg akarod magyarázni a melegeknek, hogy az anális szex csak petting és kisebbségi komplexusunk van emiatt?:D én ezek szerint a sima pettingtől is hatalmasat élvezek, míg a heteróknak punci is kell hozzá. nekem ettől rosszabb lesz?:D
2016. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy rosszul kell érezni magad, mert nem punciba dugod a farkad? Egyáltalán miért gondolod, hogy téged beleértelek abba a néhány melegbe, akiről a kérdés szól?
2016. nov. 29. 22:05
 13/15 A kérdező kommentje:

"hát kezdjük ott, hogy attól, hogy nekem az anális szex a szex, az nem azért van, mert a többit nem tartom annak"


Ennek a mondatnak meg semmi értelme.

2016. nov. 29. 22:08
 14/15 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy igazából minden meleg, még én is valamiféleképpen kevesebbre tartja a saját párkapcsolatát a heterókénál. Ott van például a melegházasság. Nem egyszerűen jogokat akarnak. Le akarják másolni a heterók komplett házassági ceremóniáját. Mi szükségük van gyűrűre? Mi szükségük van virágdobálásra? Mi szükségük van arra, hogy megcsókolják egymást az anyakönyvvezető előtt? Ezeket mind csak azért csinálják, mert a heterókat tartják az etalonnak, és úgy gondolják akkor lesz egyenlőség, ha ők ehhez az etalonhoz elérnek. Szerintem az egyenlőséget nem úgy kell kiharcolni, hogy heterónak tettetjük a kapcsolatunkat. Szerintem az lenne a normális, ha kialakulna idővel egy melegházassági ceremónia és nem eljátszuk a heteróesküvőt egy azonos neművel.
2016. nov. 29. 22:44
 15/15 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Nem a szavakon kell lovagolni, hanem a farkakon. ;)
2017. jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!