Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok mennyire szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok mennyire szeretitek ha a passzív fél szeret női ruhákat és fehérneműket viselni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 10:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
Nekem tetszik! ;) ha gondolod írhatsz! ;) 20f
2016. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
én is szeretem
2016. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%

Egy dolog:


1. Egyszer az a baja a nagyon passzívoknak, hogy sokan nőként tekintenek rájuk az aktív/uni melegek körében. Azt mondják nekik, hogy "megba szlak ahogy egy fiú szokott egy lányt" és erre felháborodnak, vagy pl a segglyukukra sokszor hallom a "boypussy", vagyis "fiúpunci" kifejezést. Ezeketk kikérik maguknak, hogy ők nem lányok, hanem férfiak.

Oké.


2. Eközben meg mondok egy példát: Női ruhákat akarnak viselni.

Óóó ők nem nők, persze hogy nem. Csak éppen női ruhában akarják hogy dugják őket. Világos hogy kikérik maguknak hogy bármilyen formában a heteró nőkhöz hasonlítsák őket, de azért kúrja már meg őket valaki, amíg magassarkúban és szoknyákban vannak.


Ez mi?

23/F, aktív

2016. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%
Na ez is micsoda hisztis pics_skodás, hogy mindenki jól le van pontozva, aki azt merte írni, hogy neki nem jön be... :D
2016. nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

14:30


"Ez mi?"


Ez egy általánosítás.

2016. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
81%

15:

Világos. Nem minden passzív ilyen. Most csak azok ellen szólaltam fel, akik ilyenek.


Az én szeretőm is egy normális, férfias viselkedésű srác, akiről se meleg közösségben, se az utcán nem mondaná meg senki, hogy a fenekébe szereti kapni egy másik srác spermáját leginkább.


Meg sok ilyen van. Csak most nem a normáilisakról/nem képmutatóakról volt szó, hanem az ellenkező fajtáról.

2016. nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
85%
Nekem kiábrándító. Meleg vagyok, a fiúk tetszenek :)
2016. dec. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
12%
17-es.. attól még fiú marad az illető hogy lány ruhába van te te fogyatékkal élő fogyaték-láda!
2016. dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!