Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez most azt jelenti, hogy bi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most azt jelenti, hogy bi, vagy hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap egy haverommal buliztunk, (aki egyébként meleg) és eddig volt pár kapcsolatom, de egyik sem volt az igazi. Valahogy semelyik lánynál sem éreztem, hogy szívesen vagyok vele együtt és feküdtem már le lánnyal és amúgy fel tudtam rájuk izgulni és el is tudtam élvezni, szóval ezekkel gond nem volt.

Viszont ezzel a haverommal is lefeküdtem és ezt úgyszintén élveztem. Ezután valahogy azt éreztem, hogy már sokkal kevesebbet érzek a lányok iránt, már nincs meg az az érdeklődés, mint előtte.


2017. jan. 1. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondjunk erre? Üdv a táborban :-)
2017. jan. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Minimum bi vagy

Üdv a klubban

2017. jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
esélyes, vagy biszex.
2017. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A biszex és a meleg felezővonalánál tanyázol. Nem kellene teljesen átpártolnod a melegekhez, mert egy szombat esti randira dupla esélyed van biszexként (ahogy Woody Allen mondta)

Párok közé szendvicselni meg egyenesen isteni...

2017. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!