Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok, de amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, de amikor a melegségről van szó a tévében, vagy akárhol, akkor furán érzem, és szégyenllem magam. Miért van ez?

Figyelt kérdés

2017. jan. 6. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen természetes dolog, hogy furán érzed magad. Időbe telik, mire az ember elfogadja magát és melegként megtalálja helyét a társadalomban. Nem egyszerű dolog, de egy bizonyos idő múlva már nem fogod furán érezni magad, ha melegeket látsz a tévében.
2017. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
nyugi, majd belejössz aztán nem lesz fura.
2017. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ne hallgass soha egy homofobra se. Könyörgöm minden tizedik ember meleg! Vicces hogy egykori uralkodoknak nyiltan voltak fiu szeretői ma meg megy a gyulolkodes.Nyugodj meg az ég világon semmi baj veled! Ez nem egy betegség, és nem vagy mas, egy ember vagy. Egy életed van, amig masokat nem bantasz, élj ugy ahogy te szeretnél! ui: Gandalf is meleg :D
2017. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Dumbledor is meleg a harry potter-bol :) a konyvek iroja maga valotta be h annak szanta es az is a szereploje;) semmi fura nincs ebben, csak a sok homofob talal ki ostobasagokat mint "gyogyulas" (nem mintha betegseg lenne:D) vegyetek eszremagatokat.. H lett ilyen a vilag, az okorba teljesen elfogadott volt,es jol megvoltak. Erre ittmeg minden 2. Tajparaszt "magyarharcos" proli homofob:D
2017. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Ne adj más véleményére,éld úgy az életed ahogy te szeretnéd,mert CSAK A TIED
2017. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

6-os!

Te miért nyalsz puncit? (feltéve ha bárki is megengedi neked). Valszeg azért, mert Izgat téged. Egy meleg pedig azért sz**pja a f......-t, mert őt az izgatja. Neked mi közöd van ahhoz, hogy mások hogyan szexelnek? Ismét csak oda lyukadok ki, hogy a saját nyomorúságod próbálod úgy levezetni, hogy mások magánéletét fikázod (amihez neked semmi közöd nincs)

2017. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Semmi probléma. És ne szégyelld magad! Én az elmúlt egy évben "döbbentem" rá, hogy kétlaki vagyok, és emellett teljesen begizdulok, ha két csávó nyálat cserél. Mint amikor a hetero pasik csorgatják a nyálukat a leszbulásra... amúgy meg jómagam lány vagyok ^_^ szóval csak lazán.
2017. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
ja ez érdekes, nekem is volt olyan bnőm, aki nagyon izgult arra ha két srác csókolózik, a végén már "mást" is szívesen megnézett volna, csak nem talált hozzá srácokat :) mindenesetre mikor gay chickent játszottunk és azt dobta a gép h smárolni kellett egy sráccal 3 percig, akkor nagyon tetszett neki .. hát érdekes.
2017. jan. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%

Az előbbi vagyok:

Én /eddig/ nem kerestem pasikat erre... nem is tudom, hogy kezdjen neki az ember xD még zavarban is vagyok néha miatta, mert más sincs a környezetemben, aki ugyanilyen fétissel, vagy mit tudom én mivel rendelkezne... de szívesen beszorulnék két csávó közé, akik nem idegenkednek egymástól :3 ... fu, na jó, ez OFF téma :D

20/L

2017. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!