Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti mennyire vállalját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti mennyire vállaljátok fel a szexualitásotokat nyilvánosan? Hol rejtőzködtök és hol érzitek magatokat szabadnak? Pl egy meleg pár.

Figyelt kérdés

Én is meleg vagyok, és mostanában rájöttem, hogy semmi értelme nincs titkolni a dolgot. A szüleimen kivül nincs sok homofób ismerősöm, szóval ha bárki rákérdezne pl suliban akkor valószinüleg nem tagadnám.Tehát nem titkolom de nem is hangoztatom mindenki előtt. És ha lenne valakim, akkor nem félnék vele nyilvános helyeken kézen fogva sétálni, csókolózni, stb.

Elég sok ismerősöm tudja rólam és eddig mindig mindenki elfogadta. Talán ezért is van ennyi önbizalmam e téren.

Viszont sok melegtől azt hallom, hogy ők semmi pénzért nem vállalnák fel az utcán, sőt ismerek olyat személyesen, aki direkt heterónak és homofóbnak tetteti magát ha kell, csak hogy ne derüljön ki róla. Ami engem nagyon zavar.

Tehát ti hogy vagytok ezzel? Magyarországon mennyire vállalható fel? (Erdélyben lakom) Azért kérdem főleg, mert soha egy meleg párt sem láttam még az utcán, csak leszbikusokat.



2017. jan. 7. 17:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
97%

Mi bárhol felvállaljuk, akár Barcelonában, akár Londonban, akár Stockholmban járunk :)

A viccet félretéve, Pesten kézen fogva járunk, puszit bárhol adunk egymásnak, megöleljük egymást, vidéken visszafogottabbak vagyunk.

2017. jan. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Budapesti vagyok. Én sem vagyok az együk meg egymást az utcán típus híve. Bár amikor akarom, meg szoktam fogni utcán a barátom kezét meg adok neki puszit is, nem csók csak puszi.

Előfordult már hogy emiatt konfliktusba kerültem, de én nem állok le veszekedni az ilyen emberekkel. Biszex vagyok, ha lány kezét akarom fogni, megteszem, ha fiúét akkor azt is meg fogom tenni.

Nem csinálok semmiféle gusztustalan dolgot nyilvánosan.

2020. dec. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!