Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez alapján meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez alapján meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Össze vagyok zavarodva és nem nagyon tudom megállapítani a szexualitásomat. A 2 kedvenc sorozatom a, Faking It és az Eyewitness. Egyik nap (2017.01.08.) Azt álmodtam hogy a legjobb barátommal csináltam, ha ez jelent valamit nem kimondottan rock meg ilyesmi zenéket szeretem. Nem egy erőszakos ember vagyok, finom mozdulataim vannak. Sokat fantáziáltam hogy én egy pasival xxx-elek. Ez a kérdés hogy meleg vagyok vagy sem kb 1 éve jelent meg a fejemben és teljesen össze vagyok zavarodva.

2017. jan. 9. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha szeretnéd pasival kipróbálni írj egy privit. szerintem az vagy, de ha nem, akkor erős hajlam van benned és az is leszel idővel.
2017. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kovpet ***** válasza:
100%
Nem a zenei ízlésed vagy az erőszakosságod (vagy más, belső vagy külső tulajdonságod) határozza meg, hogy meleg vagy-e. Az számít, hogy szexuálisan melyik nem jön be neked. Ha csak az azonos nem, akkor homoszexuális vagy, ha csak az ellenkező, akkor hetero. Ha is-is, akkor bi.
2017. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Mennyi idős vagy nem utolsó sorban? Ez ugyanis nem kevéssé fontos.
2017. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Fantáziálsz azzal nincs semmi "gond".(Amúgy sem :D) Ha már ott vagy, hogy te+x/y akkor már biszexuális lehetsz, ha voltál már lánnyal vagy a lányok iránt is vonzódsz.. De ha nem vonzodsz a lányok iránt csak a fiúk iránt akkor meleg vagy ;) 16/Bi (Fiú vagyok)
2017. jan. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Köszi a lepontozást, remélem tudjátok hogy senki kérdéskiírót nem érdekel itt a 18 éves korhatár, 15 év alatti a kérdező...
2017. jan. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!