Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vajon érez valamit irántam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érez valamit irántam?

Figyelt kérdés

A haverommal nagyon jó a kapcsolatunk (de lehet hogy csak az én nézőpontomból jó, mivel fülig szerelmes vagyok belé) Történnek olyan dolgok köztünk amik mondjuk 2 heteró barát között nem hiszem hogy szokványosak lennének. Általában ő szokta indítványozni ezeket a dolgokat. Olyanokat pl. hogy átölel, megpuszilja az arcom. Leteper az ágyra és perverz dolgokat suttog a fülembe. Puszilgatja a nyakamat. Történt már egyszer az is hogy (állítása szerint) be akart nekem nyalni. De én akkor bepánikoltam és elhúztam a fejemet. Csak egy a bökkenő... már volt lánnyal. Szexuális kapcsolatot is létesített már lánnyal. Szóval azon gondolkodom hogy miért csinálja ezt velem? Miért mondja azt sokszor hogy szeret? Miért puszilgat, miért ölelget? Az biztos hogy nem meleg... talán biszexuális? Állítása szerint nem.


Nemrég elmondtam neki hogy meleg vagyok. Nagyon nehéz volt, végigsírtam az egész beszélgetést. Attól féltem hogy majd megutál, ezt a tudtára is adtam. Ekkor odajött mellém, átölelt, és azt mondta hogy ő így is szeret, és elfogad. Én meg csak sírtam, sírtam...


Attól félek hogy most még azokról az ''ál'' puszikról és ölelésekről is lemondhatok, mert mostmár tudja hogy meleg vagyok és lehet hogy viszolyog attól hogy ilyeneket csináljon velem. Azóta nem találkoztam vele. Kb. 1 hónapja lehet hogy elmondtam neki.


Facebookon amikor írok neki, általában csak rövid válaszokat ad. Tőmondatokat, egyszavasakat. Vagy pedig küld egy szart. Ez nekem nagyon frusztráló... De ha szarokat küld, akkor miért mondta hogy így is szeret? Ha szeret akkor miért nem ír?


Napok óta rágom magam ezen. Már az öngyilkosság is megfordult a fejemben. Én azt nem tudnám elviselni ha többet nem kommunikálna velem csak azért mert tudja hogy meleg vagyok... Sőt még attól is félek hogy másoknak is elmondja. És akkor vége lesz az életemnek. A környezetemben a legtöbben homofóbok.



2017. jan. 12. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Ha egy nem homoszexuális fiút ölelgetne a haverja, az biztos jól pofánbvágta volna.

Gondolom nincs meglepődve a fiú, hogy meleg vagy. Ő meg valószìnű ezt látta rajtad és azért kóstolgatott.

Miatta kár lenne öngyilkos akart lenni. Azon is felesleges rágódni, miért viselkedik ìgy. Lépj gyorsan túl rajta és keress más barátot. Lehet, hogy a haverod épp csajozik, ne bánkódj miatta.

2017. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
*miatta kár lenne öngyilkosnak lenni
2017. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezért nem fog veled kommunikálni, akkor nem igaz barát! ne szomorkodj miatta rendbe jön minden
2017. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1%
Egészséges ember nem barátkozik abwrráltakkal. Én pl rögtön elhánytam volna magam amikor camingoltál.
2017. jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Ne bántsátok! Olyan aranyos történet! Találd meg a párod kis aranyoska vagy.
2017. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne keresned másvalakit. nagy a világ. Tudom hidd el hogy nehéz meg reménytelennek látszik minden, de nem teljesen az, főleg pártalálás szempontjából nem. 17f
2017. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy pedig küld egy szart."


xD Ez itt kész. Majdnem kiköptem a tüdőmet. :D


Ahm...amúgy hány éves vagy? Tini korban az ilyesmi még nehéz, mert még nem vagy megedződve...de majd hozzászoksz ezekhez, ahogy mindenki más is.

Nyugodj meg picit. Nem lesz semmi baj.

2017. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit fűzhetek hozzá, hogy találkozz vele és beszéljétek meg ezt az egészet. Ha továbbra is a barátod marad, akkor mondd meg neki, hogy ne puszilgasson, ölelgessen, stb, mert azzal csak elhiteti veled, hogy több is lehet. Ezt leszamítva pedig viselkedjen úgy, ahogy az előbújásod előtt.

Te pedig ne gondolkozz az öngyilkosságon, mert ebben a sztoriban az csak gyávaság, megfutamodás lenne. Ugye nem akarsz gyáva lenni?

2017. jan. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!