Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Amennyiben a haverommal úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amennyiben a haverommal úgy aludtunk, hogy ő közben átölelt, jelentheti azt, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Nekem még soha nem mondta, hogy az lenne, vagy még csak nem tudja magáról, vagy csak nem meri nekem elmondani, de ez akkor is valahogy fura volt :D
2017. jan. 18. 10:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
2017. jan. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Te meg hagytad... van még kérdés ? :D
2017. jan. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem feltétlenül. Egy nem büdös hálótárs adhat olyan nyugalom érzést, ami mellett lehet élyen aludni.
2017. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem csak jelentheti, hanem jelenti.
2017. jan. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Jelentheti, de ettől még nem feltétlenül az. Engem is megölel bármikor a legjobb hetero barátom.
2017. jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Jelentheti. De azt sem hiszem, hogy teljesen hetero, mert ő nem alszik együtt más pasikkal átölelve. Bi vagy meleg.
2017. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
én élveztem amikor haverral együtt aludtam meztelenül
2017. jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettől nem vagy meleg. Manapság a melegség nem elfogadott, de mégsem rejtett dolog mint régebben, így minden férfiak közötti érzelmi megnyilvánulást b!!zisnak tartanak. Manapság a férfiak el van idegenedve egymástól, főleg a 30 as korosztály. Régen nem így volt.


Velem is volt hasonló: 16 éves voltam és a sulival táborozni mentünk egy nógrádi faluba. A táborban sátraztunk és voltak többen a tanárok ismerősei, volt tanítványai közül. Volt velünk egy katona is, dél-szláv háborúban is szolgált, harcolt. Busszal mentünk valahova és nagyon álmos voltam, már dőltem le a buszülésről. A katona ült mellettem és mondta hajtsam a fejem a mellkasára, na én heteróként úgy aludtam hogy rádőltem egy férfira. :) Évekkel ezelőtt ez tök normális volt. Se a suli, se a tanárok nem akadtak ezen fel. Nem voltam leb!!zizva.


Szóval nyugodtan aludhatsz a haveroddal összebújva ez erősítheti az összetartást köztetek.

2017. jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó. Én is úgy vettem észre, hogy a fiatalabb korosztálynál már természetesebb, ha a fiúk pl megölelik egymást, jobban kifejezik az érzéseiket, ez már nem számít melegségnek. De az egy kicsit furi, hogy együtt is alszik a másik fiúval heteroként. Ha nők aludnának együtt, az sem egy nagyon heteros dolog szerintem. Lehetnek bi hajlamai, de ebben nincsen semmi szerintem.
2017. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pedig ez nem furi, belefér. Persze lehet bi hajlam a kérdezőben vagy a haverjában, de ez nem akkor jön ki, hogy együtt aludtak. Ez azelőtt is meg lehet bennük. A mai 20-25 éves korosztály, teljesen máshogy viselkedik, mint a 30-40-esek egymással. Sztem két férfi attól nem lesz meleg, ha intimebb dolgot csinálnak. Egyértelműen akkor meleg valaki, ha lefekszik egy fiúval. Sőt én örülök, hogy nem gátlásosak a fiatalok, hanem közvetlenek egymással.
2017. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!