Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért menőznek egyes melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menőznek egyes melegek azzal, hogy homofóbot játszanak? Ezzel a sajátjukon kívül még a sorstársaik életét is megnehezítik. Erre miért nem gondolnak?

Figyelt kérdés
Például, ha valaki azért öltözik skinhead-nek, mert az tetszik neki, az rendben van, de ha mellé még terjeszti is a homofóbiát, azzal a saját közösségének árt. Ezt miért teszik mégis?

2017. jan. 24. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Mert nem normális...
2017. jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az olyanokra gondolsz, mint Milo Yiannopoulos? Nos, valószínűleg azért, mert neki fontosabb vegyülni a fehér homofób elittel, mint kiállni a sorstársaiért. Néhány ilyen eseten kívül viszont még nem hallottam arról, hogy vállalt melegek homofóbiát terjesztenének, szóval nem tudom, mire gondolsz konkrétan.
2017. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok, önmagát elfogadni nem tudó meleg csinálja ezt, hogy homofóbként viselkedik. Egyrészt ezzel próbálja saját maga előtt is letagadni, másrészt a környezete felé ezzel "biztosítja" be magát, hogy véletlenül se gondolja őt senki melegnek.


Ismerek egy fiút, aki tipikusan ilyen. Már kb 30 éves, de még soha nem volt komoly barátnője, pedig egy kivételesen helyes, mélyen vallásos fiúról van szó.

Emlékszem, egyszer tartott felnőtt hittanon egy előadásfélét a szeretetről. Mikor a házaspárok szeretetéhez ért, akkor nagyon nyomatékosan kihangsúlyozta, hogy ez a szeretet csak férfi-nő között lehetséges s véletlenül sem vehetők ide a melegek, mert az egy "abszolút undorító és visszataszító dolog" és "nagyon útálatos bűn" Isten szemében, szóval véletlenül sem értendők ide a melegek. :D

Aztán egyszer elmentünk többen egy keresztény bál-féleségbe. Ez a fiú igen nyomatékosan mondta, hogy ő csajozni fog. Hát ez annyit jelentett, hogy próbált lányokkal beszélgetni, majd számot cseréltek.

Pár hét múlva kérdezem tőle, hogy lett-e valami azzal a csajjal. :)

A válasza ez volt:

Hááát, sajnos nem lett belőle semmi, mert a gondolkodásunk nem passzolt. Ő ugyanis nem tartja olyan fontosnak a házasság előtti szex mellőzését mint én, ráadásul nem ítéli el a melegeket.

Pfff gondoltam magamba :D

Emellett más apróbb dologból is sejtem róla hogy meleg lehet.

Szóval mivel képtelen magát elfogadni, mindehhez hozzájön, hogy mélyen vallásos, ezért más utat nem talál, csak a homofóbiát, hogy ezzel magának és a környezetének is bizonyítson.

2017. jan. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!