Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszio? kerlek vegyetek...

Ez depresszio? kerlek vegyetek komolyan a kerdest elvagyok keseredve es a tunetek megnehezitik a mindennapjaimat. Tovabb lent.

Figyelt kérdés
szoval tobb mint fel eve a kovetkezo tuneteim vannak. duhkitores,sirogorcsok erdeklodesemet elveszitettem, a jovomet bem latom nincs celom.. ongyilkossagra mindig gondolok kivagyo

#depreaszio
2015. okt. 11. 17:47
 1/4 A kérdező kommentje:

*kivagyok.

rengeteg a hangulat ingadozasom.

16L

2015. okt. 11. 17:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy depresszió lenne, de a közérzetedbe most minden benne van, ami benne lehet. A tini kor, az iskola, a családi gondok, a szerelem, a rossz idő. Igazán elkeserítő.
2015. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nemtudom . lehet.. megy a zold.
2015. okt. 11. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:
ne gondolj öngyilkosságra , hidd el te is értékes vagy :) próbálj meg több időt együtt tölteni a családoddal , keress hobbit , keress barátokat , hidd el ők nagyon sokat érnek :) nyugodtan írhatsz üzenetet , szívesen beszélgetek veled , én is voltam ilyen helyzetben , az enyém nem volt ilyen durva , viszont átérzem a helyzeted :)
2015. okt. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!