Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy kis problémám, tudnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kis problémám, tudnátok segíteni? 21/F

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy sajnos aranyerem van (külső) szerintem mert néha kint van. Az a gáz hogy nem olyan rég még egészen pici volt ès most màr nagyobb lett ami zavar, nem szívesen beszélek róla, senkivel... sőt!

Sosem erölködöm a wc-n de beöntést mindennap csinálom és olyankor néha azért kell erőlködni..

mit gondoltok a sok beöntést miatt van?

Nem kellene minden nap?

És mivan a szexel? Van bárkinek tapasztalata hogy aranyere rosszabbodott volan a szex miatt?

Kinek milyen tapasztalatai vannak?

Vàllaljak be egy műtétet vagy mit tegyek?

Úgy tudom hogy ezt gyógyszeres kezelések nem gyógyít meg csak megàllítja a màr adott stàdiumot, ez is igaz?

hozzá tenném, nem viszket és nem vérzik magától, csak ha em használok elég síkosító..

nem nagyon szeretnék vele orvoshoz menni, nagyon cikinek tatom.

Pls vkik



2017. jan. 28. 04:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok embernek van aranyere (nekem is kijön időnként), ez lehet öröklött dolog is. Nekem általában akkor jön ki, ha hidegben vagyok. Vannak egész jó kenőcsök, melyeket használhatsz nyugodtan.

Menj el vele nyugodtan orvoshoz, nincs rajta mit szégyellni, mivel nagyon sok embernek van.

2017. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában genetikai adottság, Nekem nem volt fiatal koromban,sajnos ma már van. Kenőcsök csak ritkán érnek valamit. Lehet attól nekem,volt egy nagy hímtagú barátom pár éve. Szerencsére megszűnt ez a kapcsolat,de ma már az átlagos,vagy kisebb is kihozza. műtétet javasolták már páran nekem is,és fontolgatom az ötletet.
2017. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan menj el a körzeti orvoshoz. Én is elmentem, és még csak le se kellett vetkőznöm. Miután elmondtam mik a tünetek (kilóg, de nem viszket, nem vérzik) adott rá kenőcsöt. Pár száz forint és mindig kapható.

Azóta nincs gond vele.


Ne parázz, menj el orvoshoz.

2017. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

beöntést???? minek???


igen a beöntés miatt is lehet


orvos ad neked faja kenőcsöt vagy kúpot és gyorsan elmúlik

2017. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Miért csinálsz minden nap beöntést?


Meleg ülőfürdő ajánlott aranyér esetén.


Mielőbbi gyógyulást kívánok!

2017. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Princ Nicole válasza:
85%

Miért érzem úgy, hogy te fiú vagy? Egyébként nem érti senki a burkolt célzást? Szex után érdeklődik aki írt, leginkább, hiszen sikosítóról írt.


Mindegy, akkor is orvoshoz kell fordulni, mert ha most nem akarod, később amikor vérzik rendszeresen, úgy is kell a doki. Ne keféljenek seggbe, akkor nem kell bajlódnod.

2017. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha aranyered van, az anális szex tilos ilyenkor, az ugyanis csak ront a helyzeten. Egyél sok rostos kaját hogy a székletedet kellően lazán tartsa, és igyál sok vizet. Ha kemény a székleted, fel fogja sérteni a gyulladt aranyeret és vérezni fog. WC-n ne erőlködj, az szintén csak ront a helyzeten és mindenképpen nézesd meg egy orvossal, egyrészt azért mert az a biztos, ha orvos mondja ki a diagnózist, másrészt tud rá adni kenőcsöt, amivel ki tudod kezelni. Ha nem kezeled, akkor idővel teljesen kizáródik és iszonyúan fog fájni, ülni sem tudsz majd. Addig kell kezeltetni amíg még nem túl nagy a baj, így a műtétet is el lehet kerülni. Nekem a körömvirág kenőcs vált be, már majdnem teljesen meggyógyult tőle az aranyerem és csak pár száz forint volt. Az orvostól meg nem kell félni, nagyon diszkréten kezelik a dolgot, de meg kell vizsgálnia. Én is túlestem rajta, nem volt fájdalmas és hamar megvan.


És amíg meg nem gyógyulsz, ne végezz beöntést, meg úgy egyáltalán semmit ne dugdoss fel magadnak, mert irritálhatja, felsértheti a gyulladt és kitágult érfalakat. Műteni egyébként csak akkor fogják mikor már kizáródik. Addig csak kenőcsöt adnak rá, de amíg nem olyan nagy a baj, a kenőcs is elég.

2017. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még valami. Kerüld a sok ülést (ha olyan dolgod van hogy sokat kell ülnöd, időnként állj fel néhány percre és mozogj kicsit), ne súlyzózz guggolva se, meg még amiket korábban írtam. Ezek mind fokozzák a végbél érfalaiban a nyomást és súlyosbítják az aranyér betegséget, vagy ha nincs pillanatnyilag, ezek is kihozhatják. Ezért ajánlott ezeket kerülni.


26 F (előző válaszoló)

2017. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt. és elmentem egy lézeres sebészhez, aki perceg alatt "lefüstölte". Semmit sem lehetett érzeni. Utána meg kúpokat kellett alkalmaznom.

Azt bántam, nem mentem korábban. Lehet, az első pillanatok kínosak, de az orvos kezeli a problémát.

2017. jan. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!