Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnék továbblépni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék továbblépni?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, de ő biztos hogy hetero és túl akarok lépni rajta és hogy van valamilyen tanácsotok hogy milyen módszerekkel tudnék továbblépni?

Előre köszi a választ!



2017. febr. 10. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elcsépeld de igaz hogy az idő segít.
2017. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj uj emberekkel kaocsolat celjabol, esha talalsz valakit akibe beleszeretsz akkir elmulik a baratid irtant erzett szerelmed (legalabbis egy resze)
2017. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézelődj, ismerkedj, hogy más is meg tudjon majd fogni....
2017. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ott sz*pás az egész,hogy "legjobb barátomba".

Kezdd el a hibákat keresni benne,vagy ha nincs,akkor meséld be magadnak. Kezdj el kevesebbet foglalkozni vele,ha rá gondolsz,menj el sz*rni egyet,hátha kimegy a fejedből😂 Amúgy,tudom,hogy ez egy b*szottul sz*r helyzet. És nincsenek módszerek,vagy praktikák. Egyszer csak jön valaki más a helyére. Addig pedig próbálj mosolyogni,mintha nem lenne sz*r minden.

2017. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2017. febr. 10. 22:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előző Válaszolókkal.

Kezd el ismerkedni, így találsz majd olyan pasikat, akik kitöltik azt a lelki űrt, amit most érzel, de ehhez valóban ismerkedni kell. Lehet, hogy eleinte mindenkiben őt fogod keresni, sebaj, akkor is csináld tovább, s ahogy telnek a napok, egyre inkább elfelejted. Ehhez persze az is fontos, hogy ezt a legjobb barátodat felejtsd el, szakíts meg vele minden kapcsolatot ha ez megoldható. Ne kommunikálj vele, ne keresd, ne találkozz vele stb.

2017. febr. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket, megpróbálom kerülni csak osztálytársak vagyunk és így elég nehéz lesz..
2017. febr. 11. 09:14
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
En is hasonló helyzetben vagyok. Mar 6-éve vagyok szerelmes a legjobb barátom a aki hetero. Próbáltam ismerkedni de mindig ott lyukadok ki hogy ot keresem mindenkiben. Es ezert nem találok senkit. De mar nem is akarok. Arra szentelem az életem hogy boldoggá tegyem.
2017. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

En is ebben a helyzetben vagyok..

Csak en nem tudom biztosra hogy hetero e..

Te honnan tudod hogy 100%-ig hetero?

2017. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Barát!

Amennyiben így állsz a dolgokhoz,elég nagy a baj.

Az,hogy szerelmes vagy,csodálatos dolog.Biztosan hetero...ezt meg honnan tudod???

Figyu!Ülj le vele és mondd el neki.Hátha ő is érez feléd,csak nem meri bevallani..ezt soha nem tudhatod,ha felesége van,akkor sem. Beszélned kell vele őszintén!

2017. febr. 13. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!