Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gáz ha 18 évesen szűz vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 18 évesen szűz vagyok? (meleg vagyok)

Figyelt kérdés

A környezetemben élők(legyen hetero,bi vagy meleg) 90%-a már rég elvesztette a szüzességét, nekem meg barátom is csak egy volt,az se tartott sokáig. Pedig nem vagyok csúnya egyáltalán,viszonylag vékony,de izmos,arcra is helyesnek tartanak. Mégse jött össze semmi pedig már jó lenne...

Szerintetek mi az oka ennek? Mennyire gáz?


2017. febr. 28. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem gáz. Az gáz, ha valaki azt mondja erre, hogy gáz. :D

Viccet félretéve én nem bántam meg, hogy vártam vele 19 éves koromig, mert akkor egy számomra fontos fiúval veszthettem el.

20/f

2017. febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) örülök hogy van aki így gondolja
2017. febr. 28. 23:35
 3/10 A kérdező kommentje:
U.i.: természetesen minden normális válaszolónak megy a zöld kéz!:)
2017. febr. 28. 23:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy normális, nézőpont kérdése.

Hogy gáz-e? Szerintem nem. Igaz én is 22 éves vagyok, és szűz vagyok, soha nem voltam senkivel, de még csak nem is néztünk meg egymást senkivel, fél percre sem, semmilyen szexuális kapcsolat. Nem magam és a hasonló sorsú embereket szeretném megnyugtatni.

A gáz nem az, hogy az ember x éves koráig még nem vesztette el a szüzességét, hanem inkább az, hogy ebből ügyet csinálnak. Hogy ekkora nagy dolgot tulajdonítanak neki.

Tehát kedves Kérdező, kérdésedre válaszolva: Nem gáz. Oka? sok minden lehet. Ilyen a mentalitásod/vallásod (mindenféle vallásellenes kommenttől kíméljetek), nem jött el az igazi, válogatós vagy és sorolhatnánk még. Rajta áll, mi a fontosabb?

2017. márc. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Egyáltalán nem. Járj nyitott szemmel és majd alakulnak a szálak.
2017. márc. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan a homofobok minek jönnek ebbe a kategóriába? Én hányom el magam mindjárt az ilyen hozzászólásoktól, inkább befogtátok volna a pofátokat.

Kérdezőnek pedig egyáltalán nem gáz, legalább olyannal veszted el aki megérdemli majd, és Te is már érett vagy a szexhez.

2017. márc. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz ne stresszelj rá :) Megéri várni egy olyan fiúra akivel már komolyabb a dolog, meg sokkal élvezetesebb is úgy lefeküdni valakivel hogy megvan közöttetek a bizalom és szeretet plussz szerintem a legjobb a szex után összebújni valakivel akit szeretsz és úgy filmezni,aludni :P 21f
2017. márc. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 évesen vesztettem el és tökre nem bántam meg. Kicsit zavar, hogy nem hülyültem eleget tiniként, de amúgy se voltam olyan állapotban. :D Így viszont az elsőnél kellő magabiztossággal tudtam belevetni magam a dolgokba, megértem rá és nem éreztem elkapkodottnak. Szóval, ahogy a többiek is írták: nem gáz, még ha 40 lennél se lenne az.
2017. márc. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az eddigi hozzászólók is írták, egyáltalán nem gáz. Az én szememben sokkal inkább ciki, ha valaki már 13 évesen túl van az első (pár) aktusán. (Nekem is csak 18 és fél éves koromban sikerült elvesztenem a szüzességemet, de ezt most - harmincon túl - se bánom vagy szégyellem.)

Teljesen biztos vagyok benne, hogy a szüzességed megléte semmilyen módon nem függ össze a külsőddel, de mást nem tudtunk meg rólad a fenti szövegből, csak annyit, hogy valószínűleg jó külsejű srác vagy.

Ezer oka lehet annak, hogy eddig "nem jött össze semmi": a környezet (nem tudjuk, merre laksz), a meleg kapcsolatok ottani megítélése, a félelmeid ezzel kapcsolatban, esetleges gátlások, nem túl oldott kommunikációs képesség, és még sorolhatnám, de nincs sok értelme egy enciklopédiát idegépelnem erről.

Légy bátor, nyitott, elfogadó, de ne add alább annál a szintnél, amit eddig elvártál!!!

2017. márc. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én környezetemben is ez a helyzet. Nekem semmiben sem volt még részem, csak gyerekszerelemben (12 éves koromban volt egy egy éves kapcsolatom egy lánnyal) de az a puszin kívül semmilyen szexuális tartalmat nem jelentett, szerencsére. A barátaim extraszűz olivaolajnak is szoktak nevezni néha, de nem tartják gáznak! Lehet, hogy egy férfinak a szüzessége általánosságban nem jelent semmit, de én nem ilyen vagyok. Én nem bántam meg, hogy megmaradtam érintetlen, pedig lenne rá alkalmam, mert nem vagyok csúnya, vékony vagyok, de nem élek vele, mert kapcsolatorientált vagyok.

20/f(p)

2017. márc. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!