Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gáz van velem? 19 éves vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz van velem? 19 éves vagyok és 14-17 évesekkel barátkozom és minecraft-olok. Azt vettem észre, hogy néhányukhoz vonzódom, és többet érzek mint barátság, de nem szexet akarok, csak rohadtul erős kötődés.

Figyelt kérdés

és sokszor fantáziálok vele, mert most egy van aki nagyon erős vonzalommal tölt el, és azt fantáziálom hogy együtt vagyunk, eszünk valam1 finomat, meg megfogom kezét, meg ilyenek, esetleg egy kisebb cssók. a barátnőm nem tudja, és remélem nem fog rájönni, bár amikor veszekszünk akkor mindig b*zizik és ez nekem nagyon rosszul esik. h b*zi vagy? a kis csicska barátaiddal lgsz már többet mint velem, te b*zi.... ezek nekem rosszúl esnek.


de lehet velem van gáz?


2017. márc. 17. 17:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Ezt te érzed hogy gáz vagy nem....

De mellesleg egy barátnő mellett én nem kalandoznék 14-17 évesekkel a fejemben..

Fiúkról vagy lányokról "vonzódsz"?

2017. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
igazából sosem volt nagy vonzalom, mindig azért akartam csajt mert gáz szűznek lenni és mindenkinek van. de a fiúk sem vonzanak igazából. viszont h megismerem akkor már vonzani kezd. pl először nem vonz, nem akarok semmit se csók se semmi, de aztán egy idő múlva ha megismerem, megszeretem akarok. csak úgy nem akarok senkivel. ez a fiú akiről sokat fantáziálok 15 éves, vidám, kis energia bomba, és imádom a személyiségét, meg olyan kis érzéki. őt sem érdeklik a csajok pl.
2017. márc. 17. 17:30
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi gond. Nyugodtan összejöhetsz bármelyikkel. Én is ismerek egy 15 éves srácot... hu, de baromi jól néz ki...

Az már más kérdés, hogy ha engem lebúzázna a barátnőm, én azonnal dobnám.

2017. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Vágom.

2017. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsősorban a barátnőddel van gáz. Mi az,hogy leb*ziz? Te meg 19 éves férfi(???)/fiú létedre hagyod ezt???
2017. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az senkinek nem tűnik fel, hogy ő meg nem becsüli meg a barátnőjét? :D Csak azért van vele, mert szerinte mindenkinek van és igazából nem is vonzódik hozzá (vagy a lányokhoz nem?)..... Így nem a lányban, hanem a Kérdezőben van hiba, nem is kicsi. Hülyére veszi a barátnőjét, meg saját magát is......
2017. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

A leírtak alapján úgy gondolom érdemes lenne tisztáznod magadban, hogy mi valóban jó neked, illetve hogy a jelenlegi barátnőddel a kapcsolatod milyen hatással van rád. Érdemes olyan kapcsolatban élni, ahol a párod megsért, féltékenykedik, és egyik fél sem boldog?

A fiúkhoz való vonzódás, a homo vagy biszexualitásod felismerésének első jelei. A leírtak alapján biztos, hogy irántuk egy idő után többet érzel mint barátság, ami az azonos neműekhez való vonzódást jelenti.

Érdemes lenne megtudnod, hogy valóban mit vársz el ezektől a fiúktól, csak fantáziaként élnek benned, vagy komolyabb kapcsolatot is eltudsz képzelni velük?

A legcélravezetőbb az lenne, ha ezzel a 15 éves fiúval elbeszélgetnél az érzéseidről. Ahogyan írtad, ő sem mutat vonzódást a lányok iránt, így esélyes hogy kapó lenne arra hogy ketten próbáljátok ki a szerelmet.

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
A 15 éves egyén az még nem kiskorú? A kérdező pedig 19, azaz már nagykorú. Értitek: kiskorú + nagykorú........ még mindig senki? Csak kérdezem.... de lehet, hogy csak én vagyok régimódi. Csak minden dugással kapcsolatos terméken/filmen/bolton/stb.... a 18-as karika van kint. Még cigit és piát sem vehet magának, de már párkapcsolatban élhet és dughat? Csak kérdem :) Mert a csókból és 'baráti járogatásból' egy idő után az lesz.... :) Tudom, hogy van ez a '14 év felett már lehet' szabályzat, de akkor is. Tehát mondjuk egy 30-35 éves ember dughat egy mondjuk 14 évessel, ha az beleegyezik? Simán, következmények nélkül? Vagy itt számítanak a nemek? Számít, hogy az illető kiskorú (mivel 18 éven aluli) szűz-e abban a pillanatban (liliomtiprás). Azért akárhogy nézzük, még 15 évesen, de sokszor még 17 évesen is igencsak gyerek az egyén (jó, tudom, hogy nem mindenki egyforma, átlagról beszélek). Pl.: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..
2017. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A törvény szerint a beleegyezési korhatár a betöltött 14. életév. Igaz, hogy 18 éves korig apu, anyu még azért beleszólhat, hogy a kicsike kivel fekszik le, de a másik felet emiatt nem lehet jogi úton felelősségre vonni.

Persze, ha erőszak történik, akkor más a helyzet.

2017. márc. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2%
#8-as vagyok. De akkor mire vannak a 18-as korhatár jelzések ilyen téren? Látni nem láthatja, de csinálhatja? Akkor én 30 évesen elvehetném egy 14 éves (kb. még általános iskolás) lánynak vagy fiúnak a szüzességét, ha ő is akarja? Ez azért a társadalom (hehe, a társad: Alom) részéről minimum egy megbéllyegzéssel járna, ha elvileg nem is büntetik? Ki vállalná fel? Szerintem épp olyan gáz, ha az emberre mutogatnak és sutyorognak, hogy ("- Te, ez az aki kiskorúakkal szexel, közelébe ne engedd a gyereket....stb). Főleg egy helyi közösségben. Meg munkahelyen sem lenne jó, ha pletykálnának az illetőről :) A végén még kitalálnák, hogy biztos a saját gyerekeivel is csinálja, mert biztosan pedofil. Más az, hogy szabad/meg van engedve és más az is, hogy ha meg is teszi az ember, akkor már megbéllyegzik, hiába nem követett el törvénysértést. És ezt már le nem tudja mosni magáról. Szerintem..........
2017. márc. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!