Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Ti nyilvános...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Ti nyilvános wc-ben a piszoárnál be mertek állni közvetlenül valaki mellé?

Figyelt kérdés
2017. márc. 20. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálok problémát ebből.
2017. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De nem is akarok leskelődni csak szégyellős vagyok :D
2017. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem merés, hanem illem kérdése. A lehető legtávolabb illik lenni egymástól. Ha többen állnak benn, akkor csak olyan állásba illik menni, ahol mindkét oldalon 1-1 szabad hely van még a másik vizelőig.
2017. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen 17f
2017. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha megkérnek, akkor igen.
2017. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretek... Sajnos nem nagyon tudok pisilni ha közben van valaki a közelemben, ezért ha lehet inkább a fülkét használom, piszoárt csak akkor ha nincsen senki a mosdóban.
2017. márc. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném hogy nagy feneket kell ennek keríteni. Férfi mosdóban vagyunk, mindenkinek egyfajta szerszám lóg a lábai közt, hasonló és ugyanazzal a funkcióval. Nem szégyenkezem miatta, nem feltűnősködöm vele. Illem? Az illem szabály, hogy nem kezdjük el a szomszéd cerkáját firtatni. "Nini, mi van ott?" "Hű mekkora???" vagy "Milyen pici?"

Ezek mind gyerekes dolgok. Ha férfi vagy (és mivel ez 18-as topic, elméletileg mindenki az) akkor ha bemész egy mosdóba nem azt nézed hogy hány hely van a piszoárnál állók között, lesz-e szabad hely még a másik oldalán, hanem odaállsz egy üres mellé és elvégzed a dolgod.

A mosdó sok mindenre jó, de nem ismerkedésre. Nem szép hely és nem is gusztusos. Ha meg valaki leskelődni akar, jobb egy nyilvános férfi zuhanyzó. Ott többet is lehet látni mint egy WC-ben.

2017. márc. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár melegeknek szólta kérdés,én hetero vagyok, de bevallom őszintén, nekem is gond, mint ahogy az egyik előttem válaszolónak, hogy közvetlen valaki mellé beálljak. Próbáltam, de nem megy más előtt... Azóta megtudtam a tudományos elnevezését is, paruresis-em van, ezért nem megy.
2017. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Annyit még, hogy zuhanyzóban tényleg több látszik az emberből, mégsem volt gond a kollégiumban, egyedül a piszoár elé beállni, na az nem megy, pedig már olyanok is vannak, melyek között kis válaszfal is van felszerelve. Esetleg azt megpróbálom, bár előre nem lehet tudni, milyen WC-be megy be az ember.
2017. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem érdekel, ha be kell mennem üríteni, akkor az első szabad fakk, nem válogatok. Haverommal ökörködtem már a szabadben hogy kereszteztük a sugarakat, de ilyen helyen szokott lenni elválasztó valami is.
2017. márc. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!