Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Ti nyilvános...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Ti nyilvános wc-ben a piszoárnál be mertek állni közvetlenül valaki mellé?

Figyelt kérdés
2017. márc. 20. 21:25
1 2
 11/14 gyilki válasza:
0%
Mert szerinted mit csinálunk mi heterók veletek? Nagy ívben teszünk rátok! Bújjatok el inkább!
2017. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok meleg! Nos egyik héten a WestEnd-be, bementem wc-re persze a piszoárhoz, aztán mellém állt egy srác és figyelmes lettem a tekintetére egyszer rám egyszer a farkamat Lookkolta..
2017. ápr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
ez szerintem független attól hogy valaki meleg vagy sem. be merek állni igen, de nem szeretek. ha van több szabad hely akkor talán a piszoárt választom, de ha nincs akkor inkább megyek fülkébe.
2017. ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én nagyon szégyellős vagyok, ha vannak a Piszoárnál ha nem, akkor is inkább a fülkét használom, tudom ugyan az van mindenkinek, (férfinak) de en nagyon szégyellős vagyok.
2017. ápr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!