Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lesz esélyem az ilyen típusú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz esélyem az ilyen típusú meleg férfiaknál?

Figyelt kérdés

Nekem leginkább a vastag,zömökebb,macis középkorú 30 tol felfele férfias,szőrös,borostás/szakállas pasik az eseteim.Nem az elhanyagolt,igénytelen,kövér,önmagára nem adó csúnya szleng kifejezéssel öreg zsír disznókra gondolok hanem sokkal inkább amolyan friss apuka jellegű pocakos ámbár láthatóan masszív testalkatú masculin egykor talán aktívan sportoló ,de mára rá ment jó pár kiló a kedvencem és persze ha ehhez hozzá társul a gondoskodó ,féltő ,de mégis domináns határozott személyiség mélyebb orgánummal egyszerűen elolvadok.Én sportos testalkatú és meglehetősen férfias küllemű,kinézetű vagyok a külvilág számára( a belsőm elég érzékeny,de kevés embernek adom ki) . Szőrös a mellkasom és a pocakom is ,de nem annyira durván és van ,h letolom totál.A környezetem szerint meglehetősen helyes,vonzó az arcom és az eddig ismerkedéseim is ezt igazolják.Jelenleg elhanyagoltam az ismerkedést és még van egy két dolog amit rendeznem kell magamban ,de hamarosan belefogok újra.Kicsit tartok tőle ,h túl férfiasnak tart ez a típus vagy idősnek bár eddig csak egyszer kaptam azt az életben ,h túl férfias vagyok és csak úgy lett volna velem ha aktív vagyok és az az eset is csak alkalmi lett volna.Szóval azért reménykedek ,h ebben a típusban is akad valaki aki kedveli a kis sportos,férfias passzívat mintsem a totál vékony lányos feminint mert sokszor ez a felállás határozott masculin férfias férfi + lányos szőrtelen fiatal passzív. Szerintetek lesz esélyem?

27/F/p


2017. márc. 29. 06:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lesz. Sok olyan aktív van, amit leírtál. De ez sajnos attól is függ persze, hogy hol laksz, mert Budapesten esélyesebb, mint pl Pápán. De azt hogy érted, hogy sportos vagy, de van pocakod?

20/f(p)

2017. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!